Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

25.09.2017, 12:45
Vikingové

BOHÉMSKÝ BOJOVNÍK: Ve filmu Vikingové si zahrál jednu z hlavních rolí český herec. Víte, o koho jde?

Film se severskou tématikou a nádechem orientu provázely neobvyklé potíže, jeho cesta do kin a na televizní obrazovky nebyla snadná. Knižní předloha se od filmového zpracování poněkud liší, ale přesto oba odkazují na reálnou minulost a prastaré mýty.  více»
24.09.2017, 14:29
R(o)ck podvraťáků

Kde všude se můžete potkat s Ro(c)kem podvraťáků? Nebudete se stačit divit!

Ro(c)k podvraťáků, další teenagerská komedie Karla Janáka, přichází s černým humorem a kriminální zápletkou. Můžete je ale vidět ještě někde jinde než ve filmu?  více»
22.09.2017, 16:15
Auta 2

TOP 10 zajímavostí z oblíbeného animáku Auta 2: Který legendární český vůz se tam objevil?

Kdo by si nepamatoval druhé pokračování oblíbené animované série o mluvících autech. V druhém díle je závoďák Blesk McQueen, kterého v originálním znění nadabovala hollywoodská hvězda Owen Wilson, pozván na celosvětový závod World Grand Prix. Nechybí ani jeho věrný přítel Bourák, který mu úpěnlivě dopomáhá k vítězství. Víte, který legendární vůz české výroby se ve filmu objevil?  více»
22.09.2017, 11:27
Focus

TAJEMSTVÍ WILLA SMITHE: Plavat se naučil až při natáčení slavného filmu. Díky této žhavé krásce!

Focus je americký snímek, který by určitě neměl uniknout vaší pozornosti. Tyhle zajímavé perličky, které se staly během natáčení, jste rozhodně netušili. Kdo učil Willa Smithe plavat a kvůli komu se musel dostat do formy?  více»
22.09.2017, 11:16
Kult hákového kříže

Chyba, nebo výhra? Tvrdohlavý narcis Edward Norton nadělal režisérovi filmu spoustu problémů

Kontroverzní film s xenofobní tematikou se ještě před svým začátkem potýkal s odmítáním známých hereckých osobností. Kdo by věřil, že napravení hříšníka (neonacisty a rasisty) je námět na příběh s Oscarovým potenciálem?  více»
18.09.2017, 19:15
Petra Svoboda: Střevíček škrpálek - pohádková kniha

Moderátorka TV Nova napsala knihu pohádek. Prozradila, čím je výjimečná!

Dobrodružný pohádkový příběh pro děti je knižním debutem oblíbené televizní moderátorky Petry Svobody. Hlavní hrdinkou je malá Ráchel, která objeví ve starých botičkách nejen věrné společníky, ale doslova rodinný poklad.  více»
18.09.2017, 10:10
Ema Klementová

VIDEO: Na jaký hudební nástroj umí hrát známá moderátorka? Ema Klementová zahrála sólo!

Jak vypadá rodný kraj moderátorky Snídaně s Novou Emy Klementové? A proč se do něj v dospělosti vrátila se svým přítelem. Proč se rozhodla žít právě tady a na jaký hudební nástroj umí hrát? To se dozvíte v reportáži.  více»
17.09.2017, 10:57
Seriál Ulice: ep. 3281 - Ota se nervuje kvůli setkání s matkou a Hedvikou

Ze světa HVĚZD NOVY: Jak Filip Rajmont oslavil čtyřicáté narozeniny? Bylo to hodně velké

Narozeniny Filipa Rajmonta i návrat oblíbené moderátorky Hanky Reinders na televizní obrazovky! Co dalšího se v uplynulém týdnu stalo ve světě hvězd Novy?  více»
17.09.2017, 10:04
Nestyda - 4

Nestyda Jiří Macháček: Došlo k milostnému vzplanutí i mimo plac? A kdo si ve filmu zahrál sám sebe?

Stává se, že jiskření mezi dvěma herci se prolne i do skutečného života. Jak to ale bylo s hercem Jiřím Macháčkem a krásnou slovenskou herečkou maďarského původu Vicou Kerekes během natáčení Nestydy?  více»
14.09.2017, 16:35
Will Smith - Wild Wild West 1999

CHYBY A ZAJÍMAVOSTI filmu Wild Wild West: Prohřešky proti historii i životní chyba Willa Smithe!

Wild Wild West je komedie s úctyhodným rozpočtem. Tyto zajímavosti z natáčení jste rozhodně netušili! Proč účinkování v tomto filmu Will Smith později hořce litoval?  více»
14.09.2017, 11:56
Tango a Cash - 1

Zajímavosti filmu Tango a Cash: Kdo se měl objevit v hlavní roli? A kdo byl z natáčení vyhozen?

Jak dopadly brýle, které ve filmu nosil Sylvester Stallone? A z jakého filmu si scénáristé půjčili jednu z oblíbených scén? Čtěte největší zajímavosti o filmu Tango a Cash!  více»
15.09.2017, 17:12
Stará Kropáčková

TOP 10 filmu Kameňák: Jak se do filmu dostala stará Kropáčková? A jak dnes vypadá malý Pepíček?

Dnes již legendární komedie Zdeňka Trošky, která je téměř celá sestavená z bezpočtu fórů a vtipů, i po letech nepřestává diváky bavit! Ve své době patřil Kameňák k nejúspěšnějším českým filmům – víte, kolik milionů snímek vydělal?  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 557