Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S každým dílem pořadu Street modelky máte šanci vyhrát jedinečné kosmetické výrobky. Stačí jednou správně odpovědět, mít trochu štěstí při losování a můžete se těšit na praktický dáreček!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Soutěžte s pořadem Street modelky, 8. kolo: Vyhrajte luxusní přípravky na vlasy!

Street modelky - soutěž
zdroj: TV Nova Street modelky - soutěž
aktualizováno 07.06.2018, 09:37 | 07.06.2018, 09:36 | TV Nova

S každým dílem pořadu Street modelky máte šanci vyhrát jedinečné kosmetické výrobky. Stačí jednou správně odpovědět, mít trochu štěstí při losování a můžete se těšit na praktický dáreček!

Poslední díl pořadu STREET MODELKY přináší i poslední kolo vaší oblíbené soutěže s partnerem pořadu L’Oreal Professionel.

 

Tentokrát máte možnost vyhrát masku na vlasy z řady Vitamino Color A-OX. Jedná se o speciální vyživující masku pro barvené vlasy, která je chrání před vnějšími vlivy okolí a regeneruje je od kořínků po konečky. Zároveň obnovuje lesk a zdravý vzhled vlasů. Jako bonus navíc dostanete jedinečný Powermix Shot - koncentrované regenerační sérum. A jak se můžete soutěže zúčastnit?

Stačí správně odpovědět na následující otázku:


Kolik let je STREETMODELKÁM Marii a Michaele?

a) 23 let
b) 24 let
c) 25 let

 

Nápovědu najdete v aktuálním díle pořadu STREET MODELKY na NOVA PLUS. Vaše odpovědi můžete posílat až do středeční půlnoci 13.6.2018 na email soutez@nova.cz a nezapomeňte napsat i vaši adresu, ať víme, kam výhru odeslat.
 

SOUTĚŽNÍ ŘÁD NAJDETE ZDESdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Výměna manželek - Agrese pokračovala i během osmi očí - 1

Výměna manželek: Agrese pokračovala i během „osmi očí“! Vyřídí si to mezi sebou ručně? VIDEO »

V tomto díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Jana v početné rodině, kde vládne machistický otec a jestli si dokáže Žaneta užít pohodovou rodinu s tátou, který se vším pomůže. ... více»