Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Internetový portál NovaPlus nabízí spoustu výborných seriálů i pro ty nejmenší diváky. Každý si může vybrat hned z několika animovaných hrdinů. Který je váš nejoblíbenější?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Animované seriály pro nejmenší: Podívejte se na NovaPlus na ten váš nejoblíbenější!

Vložit video na:

aktualizováno 08.09.2018, 16:21 | 08.09.2018, 16:06 | kar

Internetový portál NovaPlus nabízí spoustu výborných seriálů i pro ty nejmenší diváky. Každý si může vybrat hned z několika animovaných hrdinů. Který je váš nejoblíbenější?

Autohlídka
Policejní autíčko Mat a hasičský vůz Franck jsou super parťáci. Pokud dojde k nějaké havárii, jsou ihned u toho a společnými silami bojují například i proti zločinu v silničním provozu.

Autohlídka - 3
(Foto: TV Nova)

Spongebob v kalhotách
Spongebob v kalhotách je americký animovaný televizní seriál. Tuto žlutou postavičku vytvořil mořský biolog a animátor Stephen McDannell Hillenburg. Animovaný seriál se v České republice vysílá od roku 2009 a vypráví příběh o podmořském dobrodružství jedné houby a jejích přátel, jako je třeba hvězdice Patrik nebo majitel restaurace pan Krabs v Zátiší Bikin.

Spongebob v kalhotách - 11
(Foto: TV Nova)

Oggy a škodíci
Zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee dělají samé naschvály dobrosrdečnému a tlustému kocourovi Oggymu. Ten by nejraději celé dny podřimoval u televize, ale Škodíci mu nedají spát. Do toho všeho je tu ještě Oggyho bratranec Jack, který se snaží šváby zničit jednou pro vždy.

Oggy a škodíci - 2
(Foto: HCE)

Transformák Karel
Opět je tu další „autíčkový“ animák. Kdykoliv se vyskytnou problémy Transformák Karel vyráží na pomoc. Ve svém městečku zachraňuje, co se dá.

 

Všechny animované seriály můžete sledovat na novaplus.cz

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Kačeří příběhy - 10

ODHALENÍ: Jak velký je vlastně majetek strýčka Skrblíka? To číslo vám nedá spát »

Strýček Skrblík má obrovský trezor plný pokladů, vlastní pozemky, domy, i společnosti po celém světě... Ale jakou hodnotu má vlastně jeho majetek? Expertům se to podařilo spočítat. ... více»

Robin Hood (1973) - 2

ODHALENÍ: Animák Robin Hood vykradl bezpočet prvků z klasických Disneyovek! »

Poznat rozdíl mezi inspirací a krádeží nemusí být snadné, však k některým "levárnám" se tvůrci přiznají i sami. A animátoři z Disney se netají tím, že recyklují ze svých starších prací. Třeba u příběhu Robina Hooda použili i celé scény ze starších animáků! Co ještě netušíte? ... více»

Nejlepší animáky

Transformák Karel, Scooby-Doo nebo Spongebob? HLASUJTE o nejoblíbenější animovaný seriál »

Na televizi Nova i internetovém portálu Nova Plus naleznete nespočet skvělých animovaných seriálů. Který z nich máte nejraději? ... více»