Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vraždy, složité případy i pachatelé, kteří na místě činu zanechali jen malé stopy. Kriminalisté a policisté zahraničních seriálů se nezastaví před ničím. Který je vaším nejoblíbenějším a při své práci si počíná nejlépe? HLASUJTE!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Ti nejlepší detektivové ze zahraničních seriálů: Komu byste svěřili svůj případ vy?

Kobra 11 22. řada - 14
zdroj: TV Nova Kobra 11 22. řada - 14
aktualizováno 30.06.2019, 10:24 | 30.06.2019, 10:24 | Nova.cz

Vraždy, složité případy i pachatelé, kteří na místě činu zanechali jen malé stopy. Kriminalisté a policisté zahraničních seriálů se nezastaví před ničím. Který je vaším nejoblíbenějším a při své práci si počíná nejlépe? HLASUJTE!

Vražda, zabití, kriminální loupež nebo divoká přestřelka na dálnici. Tito muži při své práci neustoupí před ničím. Pracují důkladně a i díky svým kolegům objasní i ten nejzáhadnější případ!

Námořní vyšetřovací služba je seriál o týmu speciálních agentů, které vede vyšetřovatel Leroy Jethro Gibbs. Řeší jakýkoliv zločin, který je spojen se zaměstnanci vojenských námořních sil. Hlavního vyšetřovatele ztvárňuje charismatický herec Mark Harmon, který je do rolí milých, statečných a charismatických mužů obsazován velmi často. Ani v soukromí mu ale statečnost nechybí. V roce 1996 totiž zachránil při autonehodě dva mladé muže, kteří havarovali před jeho domem. Duchapřítomně oba vyprostil s pomocí kladiva a vytáhl je ven z hořícího auta.

Mark Harmon
(Foto: Archiv TV Nova)

Nesmrtelný člen dálniční policie Semir Gerkhan, po jehož boku se vystřídalo už  mnoho parťáků, je stále ve formě. Nezastaví se před ničím a chrání bezpečnost řidičů na německých dálnicích. Seriál plný honiček se stále natáčí, přestože je jeho hlavnímu představiteli už 52 let!

Semir Gerkhan
(Foto: Archiv TV Nova)

Herce Gottfrieda Vollmera nejvíce proslavila právě role Dietera Bonratha v seriálu Kobra 11. Tento dlouhán, měřící téměř 2 metry, zemře v seriálu tragickou smrtí po velké oslavě 40 let u policie a v nových dílech se tak už neobjevuje.

Dieter Bonrath
(Foto: , oficiální fanpage)

 

Se svým kolegou Bonrathem tvoří vynikající seriálovou dvojici Horst Herzberger, kterého hraje Dietmar Hartmut Huh.

Dietmar Hartmut Huh
(Foto: blog.cz)

Hlavní hrdina seriálu Mentalista Patrick Jane je často přirovnáván k modernímu Sherlocku Holmesovi. Trochu domýšlivý, ale rozhodně ne arogantní postava v sobě vyvažuje rozvážnost i určitou rebélii a chuť pomstít se neznámému vrahovi jménem Rudý John, který zabil celou jeho rodinu. Patrick navíc oplývá zvláštní schopností, kdy se dokáže dopodrobna vcítit do mysli druhých a do detailu je psychologicky rozebrat.

Simon Baker
(Foto: Archiv TV Nova)

Adrian Monk, kterého hraje Tony Shallhoub je podivínský vyšetřovatel trpící nejrůznějšími fobiemi. Své okolí většinou přivádí k šílenství, ale diváci ho milují!

GALERIE: Můj přítel Monk - 17
(Foto: TV Nova)

Starý baloňák, omlácené auto, pes jménem Pes a manželka, kterou nikdo nikdy nespatřil. To vše charakterizuje nezapomenutelného poručíka Columba, na kterého je každý vychytralý vrah krátký! Herec Peter Falk, který se dožil třiaosmdesáti let, dovedl tuto postavu k dokonalosti.

Detektiv Columbo
(Foto: YouTube.com)
 

Který z kriminalistů zahraničních seriálů je tím nejlepším? HLASUJTE V ANKETĚ!

Anketa
Kdo je nejlepší seriálový detektiv?
69 hlasů
Leroy Jethro Gibbs
672 hlasů
Semir Gerkhan
136 hlasů
Patrick Jane
52 hlasů
Adrian Monk
42 hlasů
Columbo
Hlasovalo 986 lidí
 

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
piejc 13.8.2017 18:55
+1
poručík Columbo