Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sunny je ve výcviku už od začátku roku 2017, a tak přišel čas na jeho závěrečné vysvědčení. Jak si vedl? Podívejte se, co všechno už umí!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VIDEO: Tohle bude pecka. Asistenční pes Sunny po boku Karla Gotta!

Vložit video na:

aktualizováno 10.07.2018, 15:43 | 10.07.2018, 15:43 | kuci

Sunny je ve výcviku už od začátku roku 2017, a tak přišel čas na jeho závěrečné vysvědčení. Jak si vedl? Podívejte se, co všechno už umí!

Stejně tak jako děti ve škole, dostal své vysvědčení po absolvování výcviku i zlatý retrívr Sunny. Má na něm zaznamenané všechny disciplíny, které už by jako asistenční pes měl zvládat. V prvním pololetí měl Sunny čtyři dvojky, problém mu dělala především domácí čistota, přivolání, odložení a podávání. Ve všem vyjmenovaném ale Sunny ve druhém pololetí natolik zlepšil, že měl právem na závěrečném vysvědčení z výcviku samé jedničky.

vysvědčení Sunny
(Foto: Instagram)


Jak prozradil jeho trenér Radek Fuchsa, Sunny bude už velmi brzy předán jako asistenční pes chlapci s poruchou autistického spektra. Akce proběhne ve velkém stylu a v rámci takzvaného závěrečného předávacího ceremoniálu, který nese název Super den, zazpívá například i Karel Gott, který se tak objeví (nejen) po boku Sunnyho na jednom podiu. V rámci Super dne dojde k oficiálnímu předání asistenčních psů novým majitelům.

Sunny ve studiu
(Foto: TV Nova)


A jak bude snídaňové štěně trávit léto? Společnost Helppes jede se svými klienty, jako každý rok, na rekondiční pobyt a Sunny u toho rozhodně nesmí chybět! Trenér Radek také v rozhovoru prozradil malý tip, jak přežít se zvířaty teplé letní počasí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jackie, Máňa, Čenda i Miňonka: Který seriálový pejsek si vás nejvíce získal? HLASUJTE!

VIDEO: Snídaňové štěně Sunny má nový domov. Jak se mu tam daří?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Seriáloví mazlíčci

Jackie, Máňa, Čenda i Miňonka: Který seriálový pejsek si vás nejvíce získal? HLASUJTE! »

I seriálové postavy kolem sebe potřebují němé tváře. Podívejte se na výběr těch, které vám jistě utkvěly v paměti! Který seriálový pejsek je podle vás ten nej? ... více»