Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poutavé životopisné drama Milada, které bylo natočeno v roce 2017 v koprodukci s TV Nova, se už dnes představí ve své televizní premiéře!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

PREMIÉRA: Životopisné drama Milada se poprvé představí televizním divákům!

Premiéra českého životopisného a historického snímku Milada - 3
zdroj: TV Nova Premiéra českého životopisného a historického snímku Milada - 3

Vložit video na:

aktualizováno 09.11.2018, 12:53 | 09.11.2018, 10:55 | TV Nova

Poutavé životopisné drama Milada, které bylo natočeno v roce 2017 v koprodukci s TV Nova, se už dnes představí ve své televizní premiéře!

Televize Nova zároveň filmový snímek Milada nabídne  s profesionálním audio popisem pro nevidomé, který byl vytvořen v rámci evropských projektů Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky. Audio popis bude pro diváky k dispozici prostřednictvím speciálního zvukového kanálu, který si zrakově postižení na svých televizních přijímačích mohou aktivovat.

Premiéra českého životopisného a historického snímku Milada - 2
(Foto: TV Nova)

Film Milada je založen na skutečných událostech a vypráví osobní příběh hlavní protagonistky – Milady Horákové, která byla na začátku 2. světové války uvězněna v nacistickém vězení. Příběh zaznamenává její ambice i pochybnosti, rozpolcenost mezi povinnostmi k vlasti a rodině i odhodlání žít v souladu se svým přesvědčením. Roku 1950 byla Horáková po vykonstruovaném procesu popravena udušením. Celý film je navíc orámovaný porevolučním návratem její dcery Jany do Československa a slavnostním předáním dopisů, které jí matka v padesátém roce napsala.

Premiéra českého životopisného a historického snímku Milada - 1
(Foto: TV Nova)

Hlavní roli ztvárnila izraelská herečka Ayelet Zurerová. V dalších rolích se představí například Robert Gant, Daniel Rchichev, Karina Rchichev, Taťjana Medvecká, Vica Kerekes, Igor Orozovič, Anna Geislerová a další. Režie se ujal David Mrnka.

 

Snímek Milada sledujte v pátek 9. listopadu 2018 ve 20:20 na Nově!

  Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Dunkirk

TOP 15: Žebříček nejlepších filmů roku 2017. A který se líbil vám? HLASUJTE! »

Je tady začátek nového roku a to je ten nejlepší čas podívat se na nejlepší filmy, které se v českých kinech objevily v uplynulém kalendářním roce. Vybrali jsme patnáct nejlepších a nejzajímavějších, které byste si měli z minulého roku odnést. Pokud jste je neviděli, máte nejvyšší čas to napravit! ... více»

Milada Horáková a David Mrnka

Precizní rešerše i vynikající herci: Režisér filmu Milada prozradil proč příprava trvala téměř 10 let! »

David Mrnka donedávna pracoval v zákulisí amerických filmů a televizí a do Česka jezdíval jen za rodiči. Právě v rodném kraji zahlédl zprávu vracející se k popravě Milady Horákové. Ve vteřině se rozhodl, že o ní natočí film! ... více»