Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neuvěřitelný příběh čarodějek ze země Oz, tak zní podtitul celosvětově známého muzikálu Wicked. Čarodějka teď míří do Česka do divadla GoJa Music Hall s produkcí Františka Janečka. Premiéra je plánovaná na září. Vystřídá tak úspěšný muzikál Fantom...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Muzikál Čarodějka míří do Česka! V hlavních rolích se objeví známí čeští herci

Vložit video na:

aktualizováno 28.04.2019, 13:06 | 28.04.2019, 13:06 | TV Nova

Neuvěřitelný příběh čarodějek ze země Oz, tak zní podtitul celosvětově známého muzikálu Wicked. Čarodějka teď míří do Česka do divadla GoJa Music Hall s produkcí Františka Janečka. Premiéra je plánovaná na září. Vystřídá tak úspěšný muzikál Fantom Opery, který bude v červnu zakončen derniérou.

Muzikál je jedním z nejúspěšnějších světových muzikálů. V roce 2013 porazil dokonce i Fantoma Opery a stal se za sebou již devátým rokem nejvýdělečnějším muzikálem na světě. "Je to mysteriózní muzikál s překrásnou hudbou a překrásnou výpravou," komentoval Čarodějku její producent František Janeček.


Příběh pojednává o zelené čarodějce Elphabě, která nastoupí na univerzitu čarodějnic. Elphaba je kvůli barvě své pleti jiná než ostatní čarodějky. Ve škole se seznámí s bílou čarodějkou Glindou, tu hraje Natálie Grossová. "Je to trochu pipinka, ale má velké srdíčko. Na konci tedy i Elphebě pomůže," popisovala svou postavu mladičká zpěvačka.


Další slavná tvář, která v muzikálu ztvární roli ředitelky školy, je Světlana Nálepková. "Podivná intrikánka, je to prostě baba, která nenápadně všechno řídí," vyjádřila se ke své roli herečka. Čarodějka v GoJe nahradí úspěšného Fantoma Opery. Ten má derniéru stanovenou na červen.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář