Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na place je často složité uhlídat všechny detaily. Občas se do filmu z určité historické epochy připlete předmět nebo pokrm, který v té době na daném místě rozhodně nikdo neznal, jindy je to přehlédnutí trochu větší...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Čeho si ani režisér nevšiml: Film Legenda o Tarzanovi skrývá jednu velmi vtipnou chybu

Vložit video na:

aktualizováno 31.05.2019, 23:27 | 31.05.2019, 22:14 | Nova.cz

Na place je často složité uhlídat všechny detaily. Občas se do filmu z určité historické epochy připlete předmět nebo pokrm, který v té době na daném místě rozhodně nikdo neznal, jindy je to přehlédnutí trochu větší...

Film Legenda o Tarzanovi vypráví příběhTarzana (Alexander Skarsgård), který zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona III, Lorda Greystoka, po boku své milované manželky Jane (Margot Robbie). Po mnoha letech je však vyslán zpět do Konga jako obchodní emisar parlamentu, aniž by tušil, že má sehrát roli pěšáka ve smrtelně nebezpečné hře chamtivosti a pomsty belgického kapitána Leona Roma (Christoph Waltz)!

 

Chyby a zajímavosti filmu:

– Když je Tarzan jako malé dítě, má oči hnědé. Jako dospělý je ale má modré!

– Ve filmu často vidíme mrkev, která je sice běžná v Anglii, ale určitě ne v Africe a rozhodně ne v době, kdy by se měl děj filmu odehrávat.

–Alexander Skarsgård prohlásil, že roli vzal hlavně proto, aby udělal dojem na svého otce, který je velkým fanouškem Tarzana.

– Velká skupina pštrosů, která se ve filmu prohání, je tvořena výhradně samečky.

– Alexander Skarsgård byl během tréninku na Tarzana na přísné dietě a poprvé si dovolil „hřešit“ jídlem až pět měsíců po začátku tréninku.

Legenda o Tarzanovi
(Foto: Warner Bros)

– Kvůli tomu, aby zůstal představitel Tarzana v kondici, byla na place vybudována přenosná tělocvična a Alexander Skarsgård tak mohl i mezi záběry zvedat váhy, aby měly jeho svaly na plátně co největší objem.

– Roli Jane měla původně hrát Emma Stone, ale odmítla. Do role Tarzana byl zase zvažován olympijský plavec Michael Phelps.

 

Na film Legenda o Tarzanovi se podívejte v sobotu 1. 6. od 20:20 na Nově a v repríze v neděli 2.6.2019 od 17:55 na Nova Cinema.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář