Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová má za sebou novou výzvu. Tou je dabing - stala se totiž jedním z českých hlasů, který vás bude provázet novou verzí oblíbené pohádky Lví král. Televize Nova byla exkluzivně přímo na natáčení a vy se tak p...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

DAGMAR HAVLOVÁ opět u filmu! Jakou roli dostala?

Vložit video na:

aktualizováno 02.06.2019, 13:28 | 02.06.2019, 13:28 | Maci

Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová má za sebou novou výzvu. Tou je dabing - stala se totiž jedním z českých hlasů, který vás bude provázet novou verzí oblíbené pohádky Lví král. Televize Nova byla exkluzivně přímo na natáčení a vy se tak právě teď můžete podívat, jak jí to při dabingu šlo.

Oscary ověnčený příběh z roku 1994 právem patří mezi nejlepší animované příběhy. Letos se fanoušci mohou těšit na novou verzi, která bude nabízet to nejlepší z takzvaného live action zpracování a samozřejmě i vynikající český dabing. My jsme ve studiu Virtual zastihli herečku Dagmar Havlovou, která dabuje lvici a královnu – matku malého Simby.


Dagmar Havlová často nedabuje, a tak si tuto příležitost užila, nicméně pozorně naslouchala pokynům režiséra. Řeč přišla nejen na animovaná zvířata, ale i ta skutečná. Dagmar je známou milovnicí psů. S těmi tráví všechny možné chvilky, což dokazovala i jejich přítomnost ve studiu.
 
Na film Lví král se můžete těšit od 18. července v českých kinech.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář