Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na závěr listopadu připravuje soubor muzikálu DJKT první české uvedení výpravného muzikálu Elisabeth. Celosvětově úspěšné dílo prestižních evropských tvůrců Michaela Kunzeho a Sylvestera Levaye představuje životní osudy proslulé rakouské císařovny...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Divadlo J. K. Tyla připravuje premiéru celosvětově úspěšného muzikálu Elisabeth

DJKT Elizabeth - 1
zdroj: Nova.cz DJKT Elizabeth - 1
aktualizováno 01.10.2019, 13:29 | 01.10.2019, 13:29 | Nova.cz

Na závěr listopadu připravuje soubor muzikálu DJKT první české uvedení výpravného muzikálu Elisabeth. Celosvětově úspěšné dílo prestižních evropských tvůrců Michaela Kunzeho a Sylvestera Levaye představuje životní osudy proslulé rakouské císařovny Alžběty, zvané Sisi, v nichž se prolínala láska, nenávist, radost i smrt.

„Muzikál Elisabeth přinese velkolepou divadelní podívanou, působivou hudbu a podmanivý příběh o nelehkém osudu milované císařovny Sisi, která ‚pouze‘ žila na nevhodném místě a v nevhodnou dobu,“ přibližuje připravovanou premiéru Lumír Olšovský. Do náročné titulní role byly po konkurzech a osobním schválení autory obsazeny sólistka muzikálového souboru Soňa Hanzlíčková Borková a hostující muzikálová a operní zpěvačka Michaela Gemrotová. V dalších rolích se mimo jiné představí Pavel Režný v alternaci s hostujícím Janem Křížem, Lukáš Ondruš, Martin Holec, Jozef Hruškoci, Venuše Zaoralová Dvořáková, Renáta Podlipská či Jan Ježek v alternaci s Romanem Krebsem.

DJKT Elizabeth - 2
(Foto: Nova.cz)

Česká premiéra muzikálu Elisabeth v překladu Michaela Prostějovského je naplánovaná na 30. listopadu 2019 na Nové scéně DJKT, první reprízy se odehrají ve dnech 7., 27. a 28. prosince 2019. Předprodej vstupenek bude zahájen 15. října 2019 od 9.00 v pokladnách DJKT, on-line na webových stránkách divadla nebo v síti Plzeňská vstupenka.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář