Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tomáš Peč alias Vítek Koudelka již dávno není malý kluk. Střední už má za sebou a věnuje se extrémnímu sportu! Jak dnes vypadá a jak se mu daří?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

To je změna! Jak dnes vypadá malý raubíř z komedie Jak se krotí krokodýli? FOTO

Vložit video na:

aktualizováno 29.04.2019, 10:42 | 26.04.2019, 13:16 | Kir

Tomáš Peč alias Vítek Koudelka již dávno není malý kluk. Střední už má za sebou a věnuje se extrémnímu sportu! Jak dnes vypadá a jak se mu daří?

Malý Vítek Koudelka je na škole v přírodě ve Vysokých Tatrách. Je celý smutný, že na rozdíl od spolužáků ještě od maminky nedostal ani jeden dopis. Vítek před třinácti lety okouzlil diváky komedie Jak se krotí krokodýli režisérky Marie Poledňákové. Jak se dnes má jeho představitel Tomáš Peč?

Tomáš Peč - Vítek Koudelka - 2019
(Foto: TV Nova / Tomáš Peč)

Tomáš se již dlouhé roky věnuje extrémnímu sportu zvanému freeskiing. Jedná se o druh alpského lyžování, při kterém lyžaři předvádějí nebezpečné triky a různé akrobatické kousky – podobně jako při snowboardingu. Patří sem i jízda ve volném terénu, jako jsou hory nebo lesy, kdy sportovci musí překonávat vysoké seskoky a hrozí nebezpečí lavin.

Tomáš Peč - Vítek Koudelka
(Foto: YouTube.com)

Při tomto sportu dochází k častým zraněním, které se bohužel nevyhnuly ani Tomášovi. Po několika zraněních a kvůli problémům s koleny se tak nyní freeskiingu již nevěnuje na závodní úrovni. Extrémní sport však zůstává jeho koníčkem.

Tomáš Peč - Vítek Koudelka - 2019
(Foto: Tomáš Peč)

Ačkoli na natáčení rád vzpomíná, v herecké dráze nepokračuje. O návratu před kamery neuvažuje, do budoucna to ale úplně nevylučuje. Tomáš v minulém roce odmaturoval na průmyslové stavební škole a dal si od studia rok pauzu. V září se však do lavice opět vrátí.


Jak se krotí krokodýli můžete zjistit ve středu 1. května v 07:55 na TV Nova nebo v repríze v pátek 3. května od 17:45 na Nova Cinema.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář