Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Semir Gerkhan a Kobra 11 patří nesmazatelně k sobě. Vzpomenete si však na první epizody seriálu? Semir v něm zpočátku vůbec nebyl!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

FOTO: KDE JE SEMIR? Frank a Ingo, parťáci, kteří odstartovali seriál KOBRA 11

Kobra 11 - 1996 - 1
zdroj: oficiální zdroj Kobra 11 - 1996 - 1
aktualizováno 12.09.2018, 18:41 | 11.08.2018, 16:45 | Kir

Semir Gerkhan a Kobra 11 patří nesmazatelně k sobě. Vzpomenete si však na první epizody seriálu? Semir v něm zpočátku vůbec nebyl!

Vůbec první případ týmu s kódovým označením se nazýval Bomby na 92. kilometru, kde komisaři pátrali po vyděrači, jenž požadoval tři miliony marek a k tomu 3 kila zlata. Psal se rok 1996 a legendární neprůstřelný Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay) nikde. Kobrou 11 totiž byli Frank Stolte (Johannes Brandrup) a Ingo Fisher (Rainer Strecker). Frank v té době měl vztah s Mareike, manažerkou dálničního motorestu Waldenau, který je naproti služebně dálniční policie. Padouch, který si říkal Rascar Capac, odpaloval výbušniny na dálnici a požadoval výkupné. Byl chycen díky své vlastní chybě – vjel na koleje, kde se srazil s protijedoucím vlakem.

Kobra 11: Herec Frank Stolte jako Johannes Brandrup
(Foto: Nova.cz)


Ve druhé epizodě Rudé růže, černá smrt tvůrci zavedli diváky do prostředí motorestů, které vydírá chlapík jménem Harry a jeho pohůnkové. Harry začne vydírat i Frankovu expřítelkyni Mareike a její podnik. Proč „ex“? Den předtím se Mareike s Frankem totiž rozešla.

Nešťastná manažerka motorestu se rozhodne zaplatit peníze vyděrači Harrymu a Ingo ji začne pronásledovat. Na dálničním odpočívadle je potom Ingo prchajícím padouchem zastřelen brokovnicí. Frank případ vyřeší a vraha svého parťáka nakonec dopadne, tím dostává Semir zelenou.

Kobra 11: Rainer Strecker jako Ingo
(Foto: Nova.cz)


Rainer Strecker
, představitel Inga, si na neúspěch nemůže stěžovat. Více než dekádu se objevoval v seriálu Einsatz in Hamburg (Nasazení v Hamburku), aktuálně hraje v seriálu SOKO Stuttgart a letos se navíc objeví ve dvou televizních filmech.

Kobra 11 - 1996 - 2
(Foto: oficiální zdroj)


Ve třetí epizodě Kobry 11 nazvané příznačně Nový parťák přichází na komisařství právě Semir, aby se stal novým Frankovým kolegou a důvěru svého parťáka si musí postupně získávat.

Frank na konci první série z neznámých důvodů od policie odchází. Jeho představitel Johannes Brandrup chtěl zkusit své štěstí u filmu a Semir dostává jako parťáka, Andrého Fuxe (Mark Keller).

Kobra 11 - 1996 - 3
(Foto: oficiální zdroj)


Dál už to znáte – tisíce zničených aut, 5 dalších Semirových parťáků a 22 sérii. Takový je bezesporu kultovní seriál Kobra 11! Sledovat ho můžete každý den od 16.45 na Nova Action. A po odvysílání také na videoportálu Nova Plus.
NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Jak dnes žije představitelka drsné šéfové Engelhardtové? Kobra 11 jí vzala životní lásku!

Nešikovný policista z Kobry 11 Bonrath téměř nestárne. Může za to jeho zajímavý koníček?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář