Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Oblíbená moderátorka Gábina Partyšová slaví čtyřicáté narozeniny! V rozhovoru zavzpomínala na své začátky na TV Nova. Za co je nejvíce vděčná?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Gábina Partyšová slaví 40 let! Podívejte se, co všechno zažila na obrazovkách TV Nova

Vložit video na:

aktualizováno 11.06.2018, 00:26 | 11.06.2018, 00:26 | PJ

Oblíbená moderátorka Gábina Partyšová slaví čtyřicáté narozeniny! V rozhovoru zavzpomínala na své začátky na TV Nova. Za co je nejvíce vděčná?

Televizní moderátorka Gábina Partyšová, kterou diváci pravidelně vídají v pořadu Prásk! a ve Snídani s Novou, oslavila čtyřicáté narozeniny. Gábina se na obrazovce TV Nova začala objevovat  od roku 1998, kdy pracovala coby reportérka v pořadu Prásk!. Jak se na svou práci dívá dnes? „Jsem za to strašně ráda, baví mě, že potkám spoustu lidí, mám všeobecný přehled,“ usmívala se nestárnoucí kráska.

Prásk!
(Foto: TV Nova)

Ke svým narozeninám si nadělila pracovní dáreček. Otevřela si studio jógy, kde zároveň provozuje masáže i nejrůznější terapie. Slavit ale nikterak nechce. „Mám po rozvodu a nejsem v takovém rozpoložení, že budu juchat. Rozhodla jsem se, že to oslavím s rodinou na zahradě,“ dodala ještě.

Snídaně s Novou: Pavel Svoboda a Gábina Partyšová
(Foto: TV Nova)

Jak Gábina vzpomíná na své alter ego Rebeku a jak si udržuje svou úžasnou postavu? Na to se podívejte v reportáži!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Gábina Partyšová má na hlavě skryté pásky! Podívejte se, jak to moderátorku změnilo

Moderátorka Gábina Partyšová prolomila hradbu mlčení! O rozvodu, manželovi, ale i dítěti...Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář