Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Který ze superhrdinů, kteří úspěšně zazářili na filmovém plátně, je podle vás nejlepší? Thor, Iron man, nebo jiný? Hlasujte pro svého favorita!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

SOUBOJ SUPERHRDINŮ: Je nejlepší sólový film Iron Mana, Batmana nebo někoho úplně jiného? Hlasujte!

Superhrdinové
zdroj: Nova.cz Superhrdinové
aktualizováno 16.01.2018, 12:16 | 12.01.2018, 16:34 | Kir

Který ze superhrdinů, kteří úspěšně zazářili na filmovém plátně, je podle vás nejlepší? Thor, Iron man, nebo jiný? Hlasujte pro svého favorita!

Podmínkou pro kvalifikaci do tohoto hlasování je mít na kontě úspěšný zářez na filmovém plátně s vlastním sólo projektem. O kterém superhrdinovi byl natočen nejlepší film?

Thor
Ze severské mytologie se Bůh hromu přes stránky komiksu dostal na stříbrná plátna. Je vazba s bujnými blond kadeřemi, fešáckým brněním a šikovným kutilským nástrojem.

Na kontě má tři sólo filmy, ukázal se v obou Avengers a mihl se i u Doctora Strange. 

Thor
(Foto: Archiv TV Nova)Iron Man
Génius, alkoholik, miliardář. To je Tony Stark, jeden z nejbohatších lidí na světě. A taky je jedním ze zakladatelů Avengers a ke své hambě i tvůrce jejich zkázy - Ultrona.

Celý filmový vesmír Marvel započal právě jeho sólovým filmem, dnes má na kontě tři, jako host však byl ve spoustě dalších filmů. 

Iron man 3 - 2
(Foto: oficiální zdroj)Spider-man
Štípnutí zmutovaným pavoukem stvořilo pavoučího muže s podezřelým nedostatkem nožiček. 

Tady se filmaři snažili dlouho, vznikla nejdříve trilogie, poté jsme se dočkali restartu a dvou nových filmů až nakonec přišel druhý restart, Spidey nám byl představen ve filmu, kde jen hostoval a když konečně v poslední reinkarnaci dostal vlastní film, nebyl důvod k nespokojenosti.

Celkové skóre: 6 filmů a prozatím jedna hostovačka.

Spider-Man - 1Batman

Okřídlená myš po nocích děsí zločince. 11 sólo filmů (ano, počítáme i LEGO Batmana) a pár hostovaček/týmovek (ano, sem počítáme i Batman vs. Superman).

Ten šikovný pásek mu nejde nezávidět. To skóre je také slušné a to je třeba zdůraznit, že se počítají pouze filmy, které šly do kin, ne jen na video.
Batman - 4
(Foto: oficiální zdroj)Superman
Je to pták? Je to letadlo? Je to jeden z nejstarších populárních superhdrinů, který vznikl již v roce 1933! Na kontě již má 7 filmů a pár hostovaček/týmovek (ano, i sem počítáme Batman vs. Superman).
Galerie: Superman se vrací - 9
(Foto: Archiv TV Nova)Wonder Woman
Jediná dáma v našem seznamu a zrovna Amazonka s kouzelným lasem! Na kontě má teprve svůj první sólo film, ale bylo už předem jasné, že u jednoho nezůstane.
Wonder Woman
(Foto: oficiální zdroj)Wolverine
Namakaný kočkomuž s vyztuženými drápy a dokonalým hojením. Wolverine má na kontě 3 sólovky a řadu X-men filmů, které si taky tak trochu kradl pro sebe...
Logan: Wolverine
(Foto: oficiální zdroj)Deadpool
Nikdo mu neveřil, hlavně studio ne. Opakovaně mu snižovali rozpočet a on si z toho ve svém zatím jediném filmu dělal legraci. Drzou, vulgární a drsnou. Ve filmu, z kterého se stal obrovský hit. 
Deadpool
(Foto: oficiální zdroj)Captain America
Kapitán se poprvé objevil na stránkách komiksu v roce 1941. Jeho účel byl povzbudit vzhledem k probíhající válce a případně i postrčit k narukování do armády. V prvním sólo filmu Kapitána se ale tvůrci s jeho propagandistickou minulostí poprali více než důstojně a nyní má na kontě tři sólovky a spoustu hostovaček.
Captain America - 4Hellboy
Pekelník, který se stydí za své rohy, a proto si je brousí. Dočkal se dvou filmů a letos bychom se měli dočkat restartu. Co je třeba vypíchnout: první film se točil v Praze a Hellboy se v něm utkal s hipsterským Karlem Rodenem!
Galerie: Hellboy - 5
(Foto: Archiv TV Nova)Doctor Strange
Jsi čaroděj, Harry! ...Počkat, to patří jinam. Stephen Strange je brilantní světoznámý neurochirurg, jehož schopnostem se vyrovná snad jen jeho ego. Jenže jeho svět se rozpadne ve chvíli, kdy má těžkou autonehodu a jediné, co by mu mohlo pomoci k plnému uzdravení, je magie. Na cestě za zázračným lékem se z něho stane kouzelný ochránce Země.

Na kontě má pouze první film a hostovačku ve třetím Thorovi.

Doctor Strange
(Foto: oficiální zdroj)Blade

Věděli jste to? Lovec upírů, Blade, zvaný též Denní tvor,  je superhrdina! No, dá se to tak říct. Patří ke stáji Marvel a na stránkách komiksů se se svými kolegy často setkává. 

Má na kontě tři filmy, přičemž ten druhý se navíc odehrává v Praze.

Blade 2
(Foto: oficiální zdroj)
ČESTNÉ ZMÍNKY:
Punisher (3 filmy), Ghostrider (2 filmy), Constantine (1 film), Green Lantern (1 film), Daredevil (1 film), Catwoman (1 film), Ant-man (1 film), Man-Thing (1 film), Elektra (1 film), Jonah Hex (1 film), Hulk (2 filmy).

A teď už k samotnému hlasování!

Anketa
Který superhrdina má nejlepší sólový film?
5 hlasů
Thor
35 hlasů
Iron Man
3 hlasy
Spider-man
5 hlasů
Batman
1 hlas
Superman
1 hlas
Wonder Woman
5 hlasů
Wolverine
5 hlasů
Deadpool
11 hlasů
Captain America
1 hlas
Hellboy
7 hlasů
Doctor Strange
1 hlas
Blade
Hlasovalo 80 lidí
 


A pokud máte chuť na nějaký superhrdinský film, můžete se těšit na druhého Iron Mana 19. 1. 2018 od 20:20 na TV Nova nebo v repríze 20. 1. 2018 od 17:50 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jim Carrey jako severský bůh? I tak mohl vypadat fantasy snímek Thor!

TOP 6: I skvělý film Iron Man má pár chyb. Ty nejzásadnější vás praští do očí!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář