Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

To, co potkalo moderátora TV Nova Michala Jančaříka, si nikdo nepřeje ani v tom nejhorším snu. Před dvěma lety se mu život otočil naruby. Přes to všechno mu úsměv z tváře nemizí a dnes oslavil narozeniny. Jak plánuje svůj den oslavit se podívejte ...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

GRATULUJEME! Moderátor Michal Jančařík oslavil narozeniny po boku nosatého dvojníka

Vložit video na:

aktualizováno 10.07.2018, 16:56 | 10.07.2018, 16:37 | TV Nova

To, co potkalo moderátora TV Nova Michala Jančaříka, si nikdo nepřeje ani v tom nejhorším snu. Před dvěma lety se mu život otočil naruby. Přes to všechno mu úsměv z tváře nemizí a dnes oslavil narozeniny. Jak plánuje svůj den oslavit se podívejte VE VIDEU.

Moderátor Michal Jančařík se narodil 10. července 1975 v Plzni. Vystudoval andragogiku a personální řízení na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Za sebou má také čtyři ročníky práv. Od roku 1995 začal pracovat jako moderátor a od roku 2000 provází diváky televize Nova počasím.

Michal Jančařík: Dojemné poděkování Michala Jančaříka! Nova na mě počkala!
(Foto: TV Nova)


Ve svém volném čase rád cestoval. Podnikl expedice do Peru, Mexika, Norska, Slovinska, Tanzánie, na Ukrajinu nebo Nový Zéland. Amatérsky si rád zahrál tenis, lyžoval a jezdil na kole. Využil každou chvíli k nějaké činnosti, a to dokazuje i jeho kniha z roku 2013 o cyklistických výletech po Šumavě s názvem Na kole s Michalem Jančaříkem.


Od narození trpí polycystózou ledvin. Před dvěma lety mu ale toto onemocnění zkomplikovalo život. Podstoupil transplantaci ledviny, po které mu praskla oslabená cévka v páteři a on je tak od té doby upoután k invalidnímu vozíku.

Michal Jančařík ukázal zákulisí zpráv
(Foto: TV Nova)


Ke svým 40. narozeninám dostal obrovskou sochu, která má představovat jeho dvojníka. „Sedím tu vedle něj, protože dnes je to přesně tři roky, co jsem ho dostal. Je nosatý, po mě,“ dodal s úsměvem Michal. My mu teď můžeme jen popřát mnoho dalších let a hlavně to zdraví! A jak sám Michal řekl: „Teď se chci už jen odrazit ode dna k lepším zítřkům.“


Jeho uzdravení lékaři nepřikládají velkou naději, on ale nepřestává věřit. Lidé také obdivují jeho věčný optimismus a úsměv na tváři. Příběh Michala Jančaříka můžete sledovat v šestidílném pořadu Nova Stars na Nova Plus ZDE.

Nova stars s Michalem Jančaříkem - 3. díl
(Foto: TV Nova)

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DALŠÍ OPERACE: Moderátor Michal Jančařík přišel o druhou ledvinu

Michal Jančařík otevřeně o svém ochrnutí: Prozradil, co je pro něj největší vzpruhouSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář