Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Novinky ze světa hvězd Novy jsou opět tady! O jaké členy se rozrostl tým Snídaně s Novou a co o seriálu Specialisté prozradil režisér Robo Šveda?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

HVĚZDY NOVY: Tým Snídaně s Novou má nové posily! Jsou jimi novácké reportérky

Vložit video na:

aktualizováno 15.04.2018, 12:01 | 15.04.2018, 11:51 | TV Nova

Novinky ze světa hvězd Novy jsou opět tady! O jaké členy se rozrostl tým Snídaně s Novou a co o seriálu Specialisté prozradil režisér Robo Šveda?

Epizody populárního seriálu Specialisté se často natáčejí na půvabných místech. Tvůrci se stále snaží vymýšlet nové nápady a lokace. Natáčelo se tak například na letišti v Karlových Varech a také na kouzelném zámku Dobříš. Režisér Robo Šveda prozradil, co všechno se před natáčením musí připravit.

Specialisté - 39. díl - Hudební obětina - 10
(Foto: TV Nova)

Tým Snídaně s Novou se rozšířil rovnou o dvě nové moderátorky. Jsou jimi reportérky televize Nova Veronika Petruchová a Veronika Polášková. „Byla jsem ráda, že jsem dostala šanci. Pro mě je to výzva a jsem za ní určitě ráda,“ usmívala se Veronika Petruchová.

Veronika Petruchová
(Foto: TV Nova)

Co dalšího moderátorky prozradily? Na to se podívejte v reportáži!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Složité přípravy nového pořadu Utajený šéf! S jakými komplikacemi se tvůrci museli potýkat?

VIDEO: Snídaňové štěně Sunny má nový domov. Jak se mu tam daří?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář