Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prázdniny skončily a oblíbené seriály se vrátily zpět na obrazovku. Jak léto strávila usměvavá blondýnka z Ordinace v Růžové zahradě 2 a co nového se stalo u hvězd TV Nova?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Co našli diváci u Ivany Jirešové v batůžku? Podívejte se, co tam skrývá!

Vložit video na:

aktualizováno 09.09.2018, 13:50 | 09.09.2018, 13:49 | TV Nova

Prázdniny skončily a oblíbené seriály se vrátily zpět na obrazovku. Jak léto strávila usměvavá blondýnka z Ordinace v Růžové zahradě 2 a co nového se stalo u hvězd TV Nova?

Zatímco její seriálová role Gabriely Pumrové má za sebou potrat a těžké období, Aneta Krejčíková se stala maminkou, Užívá si krásné chvíle se synem Benem.

Aneta Krejčíková - 2
(Foto: Profimedia)

I malí hrdinové z pořadu Malé lásky patří mezi Hvězdy Novy a vy můžete sledovat jejich osudy na Nova Plus v pořadu Jak se vede, malé lásky?
Jak se vede, Malé lásky - Vajkaiová
(Foto: TV Nova)

Po dvouměsíční pauze se vrátila na natáčení seriálu Ordinace v Růžové zahradě Ivana Jirešová. Léto strávila cestováním, sportem a odpočinkem. Během prázdnin zavítala do Jižních Čech a do Řecka.

Jakou povinnou výbavu by diváci našli u Ivany Jirešové v batůžku? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:


 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Po prázdninách zpět do práce: Jak hvězdy zvládají návrat do reality?

Po prázdninách zpět do práce: Jak zvládají hvězdy Novy návrat do reality? Některé to nesou těžce »

Prázdniny pomalu končí a přichází čas, kdy se oblíbené seriály a pořady vrací zpět na televizní obrazovky. S nimi pochopitelně i hvězdné tváře. Jak známé osobnosti zvládají návrat do práce? ... více»

Malé lásky

Silné příběhy z nových dílů Malých lásek: Jeden z párů má za sebou pokus o sebevraždu »

Dokureality Malé lásky se po roce vrací na televizní obrazovky. Ani tentokrát nebude nouze o příběhy plné dramatu, něhy i dojetí. Co diváky čeká? ... více»