Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Lauren Diaz ohromila Aliciu Keys jejím hitem If Ain't Got You! Jaká byla reakce zpěvačky, když svou píseň slyšela v jejím podání?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Dojemný casting The Voice: Poté, co zazářila na pódiu, ji v zákulisí čekalo to nejnádhernější překvapení

Vložit video na:

aktualizováno 06.12.2018, 16:53 | 06.12.2018, 16:52 | TV Nova

Lauren Diaz ohromila Aliciu Keys jejím hitem If Ain't Got You! Jaká byla reakce zpěvačky, když svou píseň slyšela v jejím podání?

Alicia byla první, která se během vystoupení po zhruba půl minutě otočila, a Lauren už pak v podstatě zpívala jen pro ni. I když se otočili tři z porotců a jediný Adam Levine z Maroon 5 zůstal až do konce zády, všem bylo dopředu jasné, koho si Lauren vybere za kouče. Miley Cyrus se ani nesnažila Lauren nalákat do jejího týmu a jen smířlivě pronesla: „Kdyby sis vybrala místo Alicii mě, tak to tady všechny zmate! “. Blake Shelton vsadil na lichotky: „Jsi neuvěřitelná zpěvačka a vypadáš jako superstar, jsi nádherná!“, ale ani to Lauren nepřesvěčilo.

Lauren Diaz
(Foto: TV Nova)

V přesvědčování byla nejlepší samotná Alicia Keys, která se vlastně ani tolik snažit nemusela:
„Já chci říct jen:
Někteří lidé chtějí vše,
ale já nechci nic z toho,
pokud to nejsi ty, Lauren,
pokud nemám tebe, Lauren,
někteří chtějí diamantové prsteny,
někteří chtějí prostě všechno,
ale všechno znamená nic,
když nemám tebe, tebe, tebe“
a zazpívala jí tak na oplátku i ona kousek své písně a zvedla tím všechny diváky v sále i porotce ze židllí. Rozhodnutí pak bylo tedy zcela jednoznačné! To ale ani zdaleka nebylo vše, z čeho se ten večer Lauren radovala...
Lauren Diaz
(Foto: TV Nova)

Když odcházela ze sálu, dodala, že je šťastná a vzrušená, že v The Voice může být a nedokáže odhadnout, co se bude dít dál. Nemohla ani tušit, co se právě chystá v zákulisí, kde ji podporovala rodina s jejím přítelem a čtyřletým synem. Euforii z postupu vystřídal šok – její přítel ji před zraky Alicii a kamer požádal o ruku!

Celé emocemi nabité vystoupení zhlédněte ve videu!

NEPŘEHLÉDNĚTE:Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Kouč číslo 2

ANKETA: Kdo se stane druhým koučem The Voice? Bude to jedna z těchto deseti dam! »

Podívejte se na těchto deset jmen zpěvaček. Jedna z nich se stane koučem The Voice Česko Slovensko. Kdo to bude? Na to už musíte přijít sami. Napoví vám video, kde je její speciální křeslo více představeno... ... více»

Jordan Smith - The Voice

ŠOKOVANÍ KOUČOVÉ: Outsider Jordan Smith neuspěl na castingu, v The Voice však vyhrál! »

Jordan Mackenzie Smith je americký zpěvák, skladatel a hudebník. Začal zpívat už jako dítě ve sboru a pokračoval i během studia na vysoké škole. Do pěvecké soutěže The Voice se bál přihlásit, protože už jednou podobným konkurzem prošel a neuspěl. ... více»