Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poslední díl Mission Impossible Toma Cruise vydělal v kinech nejvíc z celé série, nemluvě o fantastických ohlasech od diváků a kritiků. Protože šlo už o druhé úspěšné vedení jednoho režiséra v rámci Mission: Impossible, není se co divit, že si ho ...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Skvělá zpráva pro fanoušky Toma Cruise: Vydává se na další nemožné mise. Něco je ale jinak...

Jak šel čas s Tomem Cruisem v sérii Mission: Impossible - 2
zdroj: oficiální zdroj Jak šel čas s Tomem Cruisem v sérii Mission: Impossible - 2
aktualizováno 29.01.2019, 09:51 | 29.01.2019, 09:51 | Maci

Poslední díl Mission Impossible Toma Cruise vydělal v kinech nejvíc z celé série, nemluvě o fantastických ohlasech od diváků a kritiků. Protože šlo už o druhé úspěšné vedení jednoho režiséra v rámci Mission: Impossible, není se co divit, že si ho studio hodlá ponechat. Diváky ale čeká v rámci vývoje série zásadní změna...

Šestý díl Mission: Impossible s podtitulem Fallout si přišel celosvětově na 791 milionů dolarů. To je zatraceně vysoké číslo, které naznačuje, že by jednou mohla v kasičce agenta Ethana Hunta klidně cinknout i miliarda. A šanci k tomu dostane hned dvakrát. Studio Paramount Pictures si povolalo McQuarriea zpátky na plac s tím, že natočí další dva díly, přičemž budou sedmička a osmička natáčeny souběžně.

Jak šel čas s Tomem Cruisem v sérii Mission: Impossible - 1
(Foto: oficiální zdroj)


A přitom si fanoušci lámali hlavu, jestli špionážní sága konkurující bondovkám končí. Nekončí, právě naopak. Série je v největším rozkvětu. A třeba jednou trhne i svého bohatšího konkurenta. Připomeňte si všechny nemožné mise Ethana Hunta:Vzhledem k tomu, jak si McQuarrie skvěle poradil s Národem grázlů i Falloutem, netřeba se o výsledek obávat. S Huntem si evidentně rozumí a vždy nabídne za pomoci neohroženého Cruise nějaký ten památný moment. Zajímavé na tomhle rychlém vývoji je spíše to, že si Cruise podobnou akční roli zopakuje tolikrát. To se zas tak často nepodaří (Konkurují jenom marvelovky, série Rychle a zběsile a - pokud se to brát jako akční role, tak i Rocky). Cruise tím chce nejspíš ušetřit čas. Není nejmladší a podobně jako Jackie Chan se nemůže do akce bez kaskadéra vrhat donekonečna.

Jak šel čas s Tomem Cruisem v sérii Mission: Impossible - 6
(Foto: oficiální zdroj)


Sedmý díl vstoupí do kin v létě 2021, osmičky se nenamlsaní diváci dočkají o rok později! Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

První díl Mission: Impossible

KONKURENCE BONDOVEK: Série Mission Impossible je opět na vrcholu. Který díl byl nejlepší? »

Neohrožený agent Ethan Hunt s tváří Toma Cruise se toto léto po třech letech vrátil do kin. A fanoušci si lámou hlavu, jestli špionážní sága konkurující bondovkám končí. Neuškodilo by proto si připomenout celou šestku nesplnitelných misí. ... více»

Na hraně zítřka - 6

Pokračování AKČNÍHO NÁŘEZU Na hraně zítřka: Tom Cruise bude znovu umírat! »

Akční snímek Na hraně zítřka si okamžitě získal srdce mnoha fanoušků, a to i těch, kteří se zprvu tvářili skepticky. Dvojka byla oznámena již před časem. Dočkají se tedy diváci pokračování? ... více»

Poslední samuraj - 3

Z TOHO MRAZÍ: Tom Cruise byl během natáčení Posledního samuraje málem popraven! »

Poslední samuraj z roku 2003 je jedním z nejúspěšnějších filmů, v kterých se objevil rodák z New Yorku Tom Cruise (54). Tento film se mu ale mohl stát osudným! Málem během jeho natáčení totiž přišel o život! Zajímavostí přímo z filmového placu vám však prozradíme mnohem víc. ... více»