Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Gratulujeme! Moderátorka a reportérka TV Nova Marcela Škábová Tomčíková v úterý ráno porodila svého prvního potomka.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Moderátorka a reportérka TV Nova se stala maminkou. Pochlubila se dojemným snímkem z porodnice

Marcela Tomčíková - Televizní noviny
zdroj: TV Nova Marcela Tomčíková - Televizní noviny
aktualizováno 06.11.2018, 11:24 | 06.11.2018, 10:43 | TV Nova

Gratulujeme! Moderátorka a reportérka TV Nova Marcela Škábová Tomčíková v úterý ráno porodila svého prvního potomka.

Marcela Škábová Tomčíková, moderátorka a reportérka televize Nova, kterou můžete znát například z Ranních, Poledních či Odpoledních Televizních novin, porodila v rakovnické nemocnici svého prvního potomka! Syn dostal krásné jméno skandinávského původu – Erik.

Svatba Marcely Škábové - Tomčíkové - 13
(Foto: Josef Seibert)

„Největší štěstí.... Ráno se nám narodil Erik... Už jsme tři a je nám krásně,“ oznámila v úterý dopoledne moderátorka na svých sociálních sítíc, kde se také pochlubila dojemnou černobílou fotografií.

Erik Tomčík
(Foto: Instagram)

Pro redakci nova.cz moderátorka doplnila: „Dneska v 8 hodin a 10 minut se mi v mém milovaném Rakovníku narodil syn Erik. Mám obrovskou a nepopsatelnou radost. Já vím, že to zní jako klišé, ale je to hlavně prožitá pravda. Pořád se na něj koukám a jsem z něj úplně naměkko. Cítila jsem se tady jako doma, ostatně tady doma jsem. Velké díky patří celé nemocnici, panu doktorovi Jaroškovi a hlavně mému manželovi. Všechno má smysl, jsem hrozně nadšená, konečně jsme ve třech.“

Syn váží 3,25 a měří 49 cm.

 

Otce dítěte si krásná moderátorka vzala v létě 2017 na kouzelném zámku Zbiroh. Pohádkovou svatbu si nenechali ujít její kolegové a přátele z práce, popřát novomanželům dorazil nejen tým magazínu Prásk!, ale také kolegové z pořadu Volejte Novu.


Zamilovanému páru gratulujeme a přejeme, ať synek roste jako z vody!
 

SVATBA SNŮ: Obřad v kapli a slavnost na zámku! Jak vypadal den D moderátorky TV Nova?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář