Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Po vánoční pauze se na televizní obrazovky vrací oblíbené seriály TV Nova. Kromě nich se však diváci můžou těšit i na úplné novinky! Bude to stát za to!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

JARO NA NOVĚ: Návrat oblíbených seriálů i zbrusu nové pořady! Co vás čeká?

Vložit video na:

aktualizováno 13.01.2018, 13:00 | 13.01.2018, 13:00 | PJ

Po vánoční pauze se na televizní obrazovky vrací oblíbené seriály TV Nova. Kromě nich se však diváci můžou těšit i na úplné novinky! Bude to stát za to!

Od února budou advokátka Lenka Braunová a Prokop Král řešit další zapeklité případy v seriálu Dáma a Král.

Dáma a Král 8. díl - 19
(Foto: Nova.cz)

Diváky také čeká start dlouho očekávané nové řady soutěže Superstar. Kdo se stane pěveckou hvězdou a získá pohádkovou výhru?

Superstar
(Foto: TV Nova)

Druhá řada drsné reality show Robinsonův ostrov představí další uchazeče o titul Robinsona a pořádnou sumu pěnez již na začátku února. Nebude nouze o napětí, náročné úkoly a intriky!

Robinsonův ostrov
(Foto: TV Nova)

Na portálu NovaPLUS.cz mohou diváci již nyní sledovat novou sérii kulinářského pořadu Což takhle dát si..., kterým provází Ondřej Novotný. V každé z epizod si k sobě do kuchyně pozve jednu ze známých tváří TV Nova a společně pak připraví zajímavý pokrm!

 

Což takhle dát si – Vuk Čelebič alias Robert Bláha
(Foto: TV Nova)
 

Na co dalšího se diváci mohou na obrazovkách TV Nova těšit? Na to se podívejte v reportáži!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

COŽ TAKHLE DÁT SI: Jak snáší natáčení milostných scén v Ulici manžel a syn Stanislavy Jachnické?

VELKÁ ANKETA HRDINŮ: Drsní, vtipní, sexy i potrhlí. Kdo je nejlepší český kriminalista? Výběr je opravdu pestrý! Hlasujte!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář