Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tvůrci nové bondovky si mohou oddechnout. Daniel Craig potvrdil účast v dalším díle. TMomentálně hledají novou bond girl a nebojí se jít za jednou z největších krásek současnosti! Modelka Victoria´s Secret se má stát v pořadí 78.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

NEJPRESTIŽNĚJŠÍ DÁREK K NAROZENINÁM? Svět nahání modelku a herečku, aby se stala novou BOND GIRL!

CD - Bond girl
zdroj: Profimedia CD - Bond girl
aktualizováno 12.08.2017, 16:09 | 12.08.2017, 16:09 | Maci

Tvůrci nové bondovky si mohou oddechnout. Daniel Craig potvrdil účast v dalším díle. TMomentálně hledají novou bond girl a nebojí se jít za jednou z největších krásek současnosti! Modelka Victoria´s Secret se má stát v pořadí 78.

Když se řekne „Bond“ velmi často následně zazní i „girl“. Filmové partnerky agenta 007 si za půlstoletí života této série vydobyly svébytnou, ačkoliv zároveň i značně svéráznou pozici. Málokteré bondgirls totiž zůstanou v mysli diváků nejen jako elegantní doplněk, ale i jako trochu plnohodnotnější postavy. Několika z nich se to však napříč historií Jamese Bonda přece jenom povedlo.

James Bond - Spectre
I Monika Bellucci podlehla vyhlášenému proutníkovi! (Foto: oficiální zdroj)

A zařadit se po bok Evy Green, Halle Berry, Moniky Belluci nebo Jany Seymorové? To je sen mnoha hereček i modelek. A nyní prsty tvůrců padly na extravagantní Caru Delevigne. Ta, než se stala herečkou, působila jako modelka a zpěvačka. Předváděla značky jako Burberry, Zara, Chanel a další. Třikrát byla na titulní straně Vogue. Také předváděla na mole modely od Victoria Secret. V roce 2012 se poprvé objevila v menší roli princezny Sorokoniny v adaptaci Anny Kareniny. A u malých rolí zůstala. Teprve nedávno ji Luc Besson dal šanci a obsadil ji do hlavní role v mezigalaktickém opusu Valerian a město tisíce planet.
Cara Delevigne - Bond girl
Cara je momentálně nejžhavější zboží na trhu (Foto: Profimedia)

A zdá se, že to bylo ku prospěchu. Několik dní po světové premiéře Valeriana přestal Craig vyhrožovat, že si podřeže žíly a souhlasil se čtvrtým dílem o agentovi 007. A pak se opět veškerá pozornost obrátila zpět na Caru. Celý svět ji začal nahánět, aby se stala další avantýrou nejznámějšího světového agenta.
Cara Delevigne - Bond girl
Modelka je dokonce známá svoji bisexualitou (Foto: Profimedia)

Zajímavostí je, že už před třemi lety byla Cara jedna z horkých favoritek na hlavní ženskou roli ve filmu Spectre, kterou nakonec dostala francouzská herečka Léa Seydoux. Anglická kráska dnes slaví své pětadvacáté narozeniny a třeba jako dárek dostane prestižní roli v nově připravovaném filmu.


Léa Seydoux
Francouzská kráska Léa Seydoux se proslavila erotickým filmem Život Adele (Foto: oficiální zdroj)

Anketa
Líbila by se vám Cara Delevigne jako nová Bond Girl?
22 hlasů
ANO
7 hlasů
NE
Hlasovalo 29 lidí
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Nepřekonatelný James Bond: Který je podle vás ten pravý AGENT 007? Hlasujte!

NÁVRAT VE VELKÉM STYLU: Valerian a město tisíce planet má zaděláno na hit roku! RECENZE

KONEČNĚ JASNO! Kdo si zahraje agenta 007 v nové bondovce? Herec už podepsal smlouvu

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář