Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vyvedená skvadra náruživých mladíků lačnících po ženském klíně dala světu slovo „MILF“, představila nové využití jablečného koláče a v neposlední řadě ukázala, že ze zoufalého Terminátorem posedlého kluka s mastnými vlasy a špatnou pletí může vyrů...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Pamatujete si na slizkého Sherminatora z Prciček? Dneska by vám z jeho proměny spadla brada!

Vložit video na:

aktualizováno 17.05.2019, 13:24 | 17.05.2019, 13:24 | TV Nova

Vyvedená skvadra náruživých mladíků lačnících po ženském klíně dala světu slovo „MILF“, představila nové využití jablečného koláče a v neposlední řadě ukázala, že ze zoufalého Terminátorem posedlého kluka s mastnými vlasy a špatnou pletí může vyrůst pěkný chlap.

Série teenagerských komedií Prci, prci, prcičky se poprvé v kinech objevila v roce 1999. Je tomu tedy už dvacet let, co partička mladých amerických kluků uzavřela dohodu, že před skončením školy ani jeden z nich nebude panic.

Chris Owen, Sherminator, 04
(Foto: TV Nova)

Chuck Sherman známější pod svou přezdívkou „Sherminator“ byl ve filmu sice vedlejší rolí, ale divákům v paměti utkvěl díky tomu, jak slizce z obrazovky působil a jak se snažil svým kamarádům namluvit smyšlené historky o ztrátě svého panictví.
Chris Owen, Sherminator, 02
(Foto: TV Nova)

Chrisu Owenovi bylo v době natáčení prvního dílu devatenáct let, druhý díl šel do kin o dva roky později. Asi každý člověk, který by si prohlédl své více jak deset let staré fotky, by zabědoval, jak v té době vypadal. V případě Owena by se jeho proměna dala srovnat třeba s představitelem Nevilla Longbottoma (Matthew Lewis) z filmů o Harrym Potterovi.
Chris Owen, Sherminator, 03
(Foto: TV Nova)

Umaštěný zrzoun s pihami (a teď už se nebavíme o Potterovské sérii a dalším zrzounovi na filmovém plátně – Ronu Weasleym) během dvaceti let, které od usilovné snahy ztratit panictví uplynulo, značně zmužněl a nejedna dáma by určitě na ulici zakopla, kdyby kolem ní prošel tento nyní dnes už skoro zapomenutý fešák.
  • Chris Owen
  • Chris Owen
  • Chris Owen
  • Chris Owen
  • Chris Owen
  • Chris Owen
  • Chris Owen

Osmatřicetiletý Chris se herectví nevěnuje, ostatně kromě prcičkovské série se divákům jinak do povědomí nedostal. Žije v Los Angeles se svou přítelkyní a pracuje jako číšník. Což je rozhodně škoda, protože s tím, jak vypadá dnes, by klidně mohl zaskakovat za jiného filmového hezouna - Benedicta Cumberbatche.

Komedii o partičce trhlých teenagerů Prci, prci, prcičky 2 sledujte dnes večer ve 22:00 na TV Nova.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář