Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zvolili jste si první mezinárodní SuperStar. Martin Chodúr od vás dostal nejvíce esemesek a vyhrál 100 tisíc euro. Gratulujeme! Pusťte si znovu celý díl.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

První Česko Slovenskou SuperStar je Martin Chodúr!

Chodúr - 1. místo
zdroj: TN.cz Chodúr - 1. místo
aktualizováno 21.12.2009, 08:46 | 20.12.2009, 19:42 | Nova.cz

Zvolili jste si první mezinárodní SuperStar. Martin Chodúr od vás dostal nejvíce esemesek a vyhrál 100 tisíc euro. Gratulujeme! Pusťte si znovu celý díl.

 

Celá epizoda Diskutujte zde

 

19:54 Jsme na místě. V hale právě finišují poslední přípravy na přímý přenos. Už za pár minut začne Velké finále Česko Slovenské SuperStar!

 

20:10 Česko Slovenská SuperStar právě začala. Zapněte si vaši televizi.


20:13 – Finálová dvanáctka je naposledy na pódiu a zpívají vám vánoční písničku. Užijte si je. Komu to sluší nejvíc?

 

20:15 – „Let them know it´s Christmas time", uzavřeli finalisté společnou vánoční písničku.

 

20:17 – Na závěr ještě jednou představení kapely a pojďme se podívat na porotu.

 

20:18 – Leoš Mareš se včera popálil o kulmu Ondřeje Hejmy!


20:20 Vzpomínáme na první představení před porotou Mira Šmajdy. Dokonce ukázal i žvýkačku, kterou má přilepenou na své kytaře. „Řekněme si to narovinu, velký zpěvák nejsi," hodnotil jej Palo Habera. A dnes je ve finále!


20:22 Miro je na pódiu a zpívá svou první píseň dnešního večera. Scéna se proměnila v zasněženou krajinu - tak nasávejte atmosféru, vždyť Vánoce jsou za pár dní.

20:26 „Takže milá Šmajdo, tahle píseň ti sedla jako prdel na hrnec. Rozhodl jsem se, že dneska nebudu kritizovat. Já jsem si to užil," hodnotí Mira Šmajdu Ondřej Hejma. Dara Rolins: „Procítěné, děkuju." Ani Dara Rolins nezačala velké finále kritikou. A co Marta Jandová? „Ty výšky dneska byly hodně odvážné, tahaly mě za ucho." Palo Habera souhlasil s Martou Jandovou.

20:31 „Každá holka, která pošle Mirovi dvě smsky, s ním bude chodit," slibuje za jednoho z finalistů moderátorka Adela Banášová.

20:41 Jsme zpátky. Sledujeme první vystoupení Martina Chodúra před porotou na castingu v Brně. A porotu na první pohled nezaujal. „Do divadla bych tě ještě pustil, ale v dalším kole možná vyletíš," hodnotí Martina Palo Habera.

20:45 Chodúr, který málem neprošel prvním castingem je na pódiu a bojuje o titul SuperStar.


20:47 „Ze všech věcí, které nám na začátku připadaly směšné, si udělal přednost," hodnotí Dara Rolins. I Marta je ráda, že Martina v Brně nevyhodili: „Držím ti palce, zazpíval jsi to krásně." Palo Habera: „Pro mě jsi stále číslo jedna." Ondřej Hejma: „Jsem rád, že jsi tady, Martine."


20:54 Připravili jsme pro vás vánoční dárek. V sobotu 16. ledna budou všichni finalisté zpívat v Praze. Lístky budou v předprodeji už v úterý. Podrobné informace najdete už brzo u nás na webu. Sledujte naše stránky.


20:56 Maminka Mira Šmajdy mu zakázala jít do SuperStar. Na casting se vypravil tajně a doma nechtěl to, že postoupil vůbec prozradit. „Až doneseš diplom, můžeš si jít za holkama, kdy chceš," rozkazuje před celými národy Mirovi jeho maminka.

21:00 Miro je na pódiu a zpívá Last Christmas.

21:02 Palo Habera: „Jsem rád, že jsi silná osobnost a nedal ses díky andílkům vyhodit z rytmu." (Na vysvětlenou: Mira na jevišti doprovázely krásné modelky převlečené za andílky) Ondřej Hejma: „V televizi vypadáš báječně a já tě vítám v první lize československého šoubysnysu" Dara Rolins: „Je mi jedno, kdo z vás vyhraje, ani jeden se neztratíte. Držím vám palce."


21:08 Reklama....


21:15 Jsme zpátky. Na přenos přijela i kapela Marty Jandové Die Happy, Adéla je pozdravila v němčině.


21:17 Na návštěvě u Martina Chodúra. „Co nového?" ptá se Martin. „Zastavují nás na ulici. Na tvé lince popularity se vezeme i my," říká maminka.


21:19 Martin je na jevišti a zpívá jak jinak, než o Vánocích.


21:22 Při Martinově zpěvu se v zákulisí tančí. Dokonce i Adela s Leošem si střihli tanec.


21:23 Jaké je hodnocení poroty? „Snažíš se hýbat a tancovat, ale je to pořád takové "mackovské," směje se Palo Habera. Dara Rolins: „Jste strašní sympaťáci, oba. Přesto, že jste se dostali tak daleko, vám sláva nestoupla do hlavy. Vaše pokora je moc sympatická," říká Dara Rolins a Marta Jandová souhlasí.


21:35 Kdo vyhraje cenu o Nejlepší image?


21:36 Vyhrály porotkyně Dara Rolins a Marta Jandová.


21:38 Po Úsměvu a Image je na řadě Hvězdná pěchota. Kdo vyhraje? Weis nebo Kandráč?


21:42 „Blíží se nový rok a myslím si, že jsme ho přežili. Bůh nás velmi miluje," zhruba tohle jsme pochopili z proslovu Ivana Kandráče. „Budu vám zpívat o kolu," upřesňuje.

21:43 Ivan Kandráč a jeho "Toma" v přímém přenosu. Fanoušci šílejí! Ivana Kandráče nebylo možné utišit... a dostat z pódia.


21:44 Reklama....


21:48 Jsme zpátky. Před dalším vystoupením pouštíme reportáž z návštěvy Mira Šmajdy v rodných Košicích. Ve škole mu dokonce připravili mísu s banány. Mile ho přivítal i primátor města. Na koncert na náměstí přišly tisíce lidí.


21:55 Miro Šmajda je na jevišti a jako svou The Best písničku si vybral píseň Karla Gotta.


21:58 Miro Šmajda se tak rozvášnil, že při přeskakování lavičky dokonce upadl. „Trochu to tady klouže," omlouvá se Miro Šmajda.


22:06 Jak doma a ve škole přivítali Martina Chodúra? Potleskem. Spolužáci chtěli autogram. „Děkuji vám za milé přivítání, bude to vypadat dobře v televizi," vtipkoval Martin.

22:09 Martin je na jevišti a zpívá svou The Best - Robbieho Williamse. Martin Chodúr na jevišti tančí a rapuje!!!!!


22:16 Poslední hodnocení Martina Chodúra. „Kdykoliv budeš mít koncert, já se přijdu podívat a koupím si tvoje cédéčko," slibuje Marta Jandová. „Přeju ti, abys měl co nejdřív tak velké jeviště, jako máš teď, a slávu, kterou máš teď," přeje Palo Habera.


22:26 Reklama.....


22:28 Jsme zpátky. Na jevišti se připravila dvanáctka finalistů a naposledy spolu zpívají společnou píseň - Príběh nekončí. Užijte si to!


22:30 Poslední potlesk pro společné vystoupení. „Myslím, že jsme měli šťastnou ruku. Porota i diváci," říká Leoš Mareš nad klanějící se dvanáctkou finalistů.


22:39 Za několik minut bude ukončeno hlasování. Tak rychle, posílejte...!


22:41 Bylo ukončeno hlasování. Paní notářka už ví, kdo vyhrál. Bohužel zatím jen ona.

 

22:42 Tipy porotců na vítěze: Ondřej Hejma tipuje Martina Chodúra. Dara Rolins: Martin Chodúr. Marta Jandová: Martin Šmajda. Palo Habera: Martin Chodúr.

 

22:46 Leoš se s Mirem prý bavil v zákulisí a Miro říkal: „Kdyby to tak vyšlo, kdyby to tak vyšlo..."

 

22:46 Když vyhraje Miro, od sponzora dostane kytaru Ibanez. Martin by od sponzora dostal tzv. Meet and Greet = osobně se setká s Tomem Jonesem.


22:50 Paní notářka předala moderátorům obálku se jménem vítěze.

 

22:50 REKLAMA....


22:58 Za celý týden jste finalistům poslali 1 272 853 hlasů!


23:00 První Česko Slovenskou SuperStar je Martin Chodúr!

 

Superstar na FacebookuSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
cyril 6.1.2010 23:00
0
jasně, už tam jsem.))) Tak přijď. No, oni všichni mají stránky, adresy, facebook, etc, kde předpokládám komunikují oni sami. Takže nevím, o co jde. Koncert s KG by měl být i v Čechách - březen Příbram.
cyril 6.1.2010 23:00
0
jasně, už tam jsem.))) Tak přijď. No, oni všichni mají stránky, adresy, facebook, etc, kde předpokládám komunikují oni sami. Takže nevím, o co jde. Koncert s KG by měl být i v Čechách - březen Příbram.
nika 6.1.2010 13:09
0
ad Cyril, s novým fórem se asi opravdu uvidí, na nějaký pokec se na něm určitě sejdem a snad i k různým akcím se dostaneme. Uvidíme. Prohlížet se tam dá všechno a s tou registrací nevím, ty se budeš registrovat? Jinak včera jsem to našla ještě na netu přes seznam, dneska už nic, jde to pouze vyhledat tak, jako, když hledám youtube.com. To Brno určitě nic a nějak ztrácím chuť do všeho. Ono nejde všechno hned, ale abychom se dočkaly vůbec něčeho. Koncert v Bratislavě s Gottem bude fajn, ale prý tam bude zpívat jednu písničku s K.G. a jednu sám, tak ani kvůli tomu bych tam nejela. A třeba J.Bendig má už uvedenou svoji adresu, kam se mu může psát. Tak nevím.