Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Honoráře amerických herců často sahají do nepochopitelných astronomických výšin. Víc než skvělé podmínky si pro natáčení druhého dílu Bridget Jonesové vyjednala její představitelka herečka Renée Zellwegerová. Co všechno si naúčtovala? Dozvíte se v...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

2 miliony za 1kg tuku! Renée Zellwegerová zinkasovala za pokračování Bridget Jonesové nechutný balík

Bridget Jonesová s rozumem v koncích - 4
zdroj: Universal Pictures Bridget Jonesová s rozumem v koncích - 4
aktualizováno 04.07.2019, 16:58 | 04.07.2019, 16:08 | PJ

Honoráře amerických herců často sahají do nepochopitelných astronomických výšin. Víc než skvělé podmínky si pro natáčení druhého dílu Bridget Jonesové vyjednala její představitelka herečka Renée Zellwegerová. Co všechno si naúčtovala? Dozvíte se v zajímavostech o filmu.

Snímek Bridget Jonesová: S rozumem v koncích vypráví další příběhy baculaté Bridget (Renée Zellweger). Už ale na své životní nástrahy není sama, chodí totiž s Markem Darcym (Colin Firth). Krásný vztah však naruší Markova nová kolegyně Rebecca - krásná dlouhonohá advokátka. Bridget začne mít podezření, že je jí Mark nevěrný. Do toho se znovu setkává se svým bývalým známým Danielem Cleaverem (Hugh Grant)...

Bridget Jonesová s rozumem v koncích - 3
(Foto: Universal Pictures)

Co jste o druhém dílu Bridget Jonesové dost možná nevěděli?

- Ve filmu se měl původně objevit i George Clooney. Nakonec z plánu ale sešlo.

- Po natáčení se počítačoví piráti marně snažili získat kopii filmu. Dokonce za ni nabízeli odměnu ve výši 10 milionů dolarů.

- Renée Zellwegerová, představitelka Bridget, inkasovala za každý kilogram, který kvůli roli musela nabrat, dva miliony korun. Jen přibíráním si tak vydělala 28 milionů korun. Celý honorář pak činil 429 milionů korun!

Bridget Jonesová s rozumem v koncích - 5
(Foto: Universal Pictures)

- Za tuto roli byla Renée nominována na Oscara.

- Během natáčení v Thajsku se celý štáb včetně herců často zdržoval v plážovém baru s názvem Mamma Mia's. Ten byl v roce 2004 zničen vlnou tsunami. O několik měsíců později obdržel jeho majitel velký balík přímo od Renée Zellwegerové, který obsahoval oblečení a velký plakát filmu podepsaný jí i ostatními členy štábu.

- Postava Bridget je na letišti v Thajsku zadržena policií, protože převáží drogy, a následně poslána do vězení. V Thajsku je dealování drog považováno za horší trestný čin než vražda.

Snímek Bridget Jonesová - S rozumem v koncích sledujte v sobotu 6. července ve 20:20 na Nově.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář