Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Podívejte se na těchto deset jmen zpěvaček. Jedna z nich se stane koučem The Voice Česko Slovensko. Kdo to bude? Na to už musíte přijít sami. Napoví vám video, kde je její speciální křeslo více představeno...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

ANKETA: Kdo se stane druhým koučem The Voice? Bude to jedna z těchto deseti dam!

Vložit video na:

aktualizováno 06.12.2018, 16:46 | 05.12.2018, 12:52 | Maci

Podívejte se na těchto deset jmen zpěvaček. Jedna z nich se stane koučem The Voice Česko Slovensko. Kdo to bude? Na to už musíte přijít sami. Napoví vám video, kde je její speciální křeslo více představeno...

Všemi milovaná show The Voice Česko Slovensko začíná „výběry naslepo,“ kde si koučové sestavují svůj tým zpěváků, se kterým budou pracovat během soutěže. Kouč je v křesle, otočený k soutěžícímu zády. Pokud se mu vystoupení líbí, stlačí tlačítko a křeslo se hned otočí čelem k soutěžícímu. Jakmile vystoupení skončí, je soutěžící přiřazen automaticky do týmu zpěváka, který si ho vybral. Pokud se otočilo více koučů, vybere si zpívající sám, do jakého týmu půjde. Koučové své koně musí bezpečně provést přes vyřazovací souboje až do finále.

Vojta Dyk
(Foto: TV Nova)

Castingy do The Voice Česko Slovensko už mají soutěžící za sebou. Odborná komise vybrala zpěváky, kteří se rozhodli předvést svůj talent před zraky televizních diváků a porotou složenou ze známých osobností. Výběr probíhal v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích a Pardubicích. Pro velký zájem byly dokonce castingy přidávány a šanci tak dostalo mnoho nadějných talentů. Co myslíte? Kdo zasedne v porotě?

Porota The Voice UK (zleva Olly Murs, Jennifer Hudson, Tom Jones a will.i.am)
The Voice UK
Porota The Voice UK (zleva Olly Murs, Jennifer Hudson, Tom Jones a will.i.am) (Foto: oficiální zdroj)

Například američtí koučové bývají nabíraní z řady hvězd, takže diváci mohli vidět Adama Levina z Maroon 5, Christinu Aguileru, Shakiru, Gwen Stefani, Miley Cyrus, Aliciu Keys, Kelly Clarkson nebo Jenifer Hudson. Angličtí koučové jsou například Tom Jones, Olly Murs, will.i.am nebo Danny O'Donoghue. V Norsku můžete jako kouče vidět zpěváka ze skupiny a-Ha, v Brazílii třeba popového krále Michela Tela. To jsou všechno velká jména. Jako první český kouč byl vybrán Vojtěch Dyk, další tři křesla jsou stále volná.

Porota The Voice US (zleva Blake Shelton, Alicia Keys, Miley Cyrus a Adam Levine)
The Voice US
Porota The Voice US (zleva Blake Shelton, Alicia Keys, Miley Cyrus a Adam Levine) (Foto: oficiální zdroj)


Kdo se stane druhým koučem show The Voice a připojí se k Vojtěchu Dykovi? Vybrali jsme pro vás deset zpěvaček, jen jedna z nich je ale koučem. Pozorně se nad těmito jmény zamyslete. Vyberete to správné?

Anketa
Kdo se stane druhým koučem The Voice?
1010 hlasů
Katarína Knechtová
633 hlasů
Dara Rolins
121 hlasů
Jana Kirschner
29 hlasů
Mária Čírová
531 hlasů
Celeste Buckingham
378 hlasů
Emma Drobná
19 hlasů
Sisa Sklovská
73 hlasů
Tina
120 hlasů
Zuzana Smatanová
Hlasovalo 2963 lidí
 

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Jordan Smith - The Voice

ŠOKOVANÍ KOUČOVÉ: Outsider Jordan Smith neuspěl na castingu, v The Voice však vyhrál! »

Jordan Mackenzie Smith je americký zpěvák, skladatel a hudebník. Začal zpívat už jako dítě ve sboru a pokračoval i během studia na vysoké škole. Do pěvecké soutěže The Voice se bál přihlásit, protože už jednou podobným konkurzem prošel a neuspěl. ... více»

První kouč The Voice Československo

ODHALENO: Podívejte se, kdo bude prvním koučem The Voice Česko Slovensko! »

Televize Nova už na jaře nasadí do vysílání jeden z nejúspěšnějších světových formátů The Voice. Do křesel zasedne čtveřice osobností vybraných z nejlepších českých a slovenských zpěváků a muzikantů. Který soutěžící dostane šanci na postup, rozhodne právě kouč otočením svého křesla! ... více»

Kylie Minogue v The Voice

ŠOKOVANÍ KOUČOVÉ The Voice: Řádová sestra má hlas lepší než největší hudební hvězdy! VIDEO »

Italská řádová sestra Cristina má hlas jako zvon. Stala se díky němu hvězdou online světa poté, co vystoupila v italské obdobě televizní soutěže The Voice o nejlepší pěvecký talent. Hold jí složila mimo jiné herečka Whoopi Goldberg, která o filmové roli jeptišky ví své. ... více»