Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Snídaňové štěně Sunny se ve studiu Snídaně s Novou pořádně vyřádilo. Tím, kdo ho v jeho zlobení podporoval, byl moderátor Petr Říbal. Že by shazovali povánoční kila?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Trenér Sunnyho promluvil o intimním tématu. Jak je to u asistenčních psů s kastrací?

Vložit video na:

aktualizováno 11.01.2018, 17:16 | 11.01.2018, 17:15 | kuci

Snídaňové štěně Sunny se ve studiu Snídaně s Novou pořádně vyřádilo. Tím, kdo ho v jeho zlobení podporoval, byl moderátor Petr Říbal. Že by shazovali povánoční kila?

Jakmile se kolem Sunnyho mihne moderátor Petr Říbal, je jasné, že bude legrace nejen v rámci vysílání, ale i mimo záběry kamer. Naštěstí na Sunnyho Instagram vše zdokumentoval jeho trenér Radek Fuksa.

Sunny je ve studiu jako doma a v tomto prostředí se mu opravdu hodně líbí. Neváhá si stoupnout vedle moderátora do záběru při předpovědi počasí i sportovním zpravodajství. Na Nově se snídaňovému štěněti hodně líbí a vždy si tu se štábem užije mnoho legrace. Brzy ho ale čekají povinnosti.

Snídaňové štěně Sunny - 4
(Foto: Instagram)


„Sunny bude v březnu zařazen do výcviku asistenčního psa. Doteď to byla hlavně výchova a divočina,“ prozradil jeho trenér Radek. Sunny byl nedávno ve studiu s fenkou Sofií, která už byla předána své klientce. Poté se ale Sunnymu stýskalo a dokonce celý jeden den nežral.

Sunny ve studiu
(Foto: Instagram)

A jak je to u asistenčních psů s potomky? Dočká se Sunny štěňátek? „Sunny nebude mít štěňátka, Sunny bude kastrovaný,“ prozradil jeho trenér Radek. Proč tomu tak je, to se dozvíte ve videu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jak si Sunny užil Vánoce a Silvestra? Dělal něco, co by rozhodně neměl!

VIDEO: Co nedělat, když ve městě potkáte asistenčního psa? Sunnyho trenér apeluje na veřejnost!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář