Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Z účinkování v oblíbené novácké soutěžní show Co na to Češi si jeden z týmů odveze nejen nezapomenutelné zážitky, ale i pěknou hromadu peněz. Svými neotřelými odpověďmi totiž jeho členové vybojují tu nejvyšší možnou výhru, kterou lze v Co na to Če...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

OBROVSKÉ ŠTĚSTÍ: V soutěži Co na to Češi dnes padne rekordní výhra!

Vložit video na:

aktualizováno 22.02.2019, 13:28 | 22.02.2019, 13:28 | TV Nova

Z účinkování v oblíbené novácké soutěžní show Co na to Češi si jeden z týmů odveze nejen nezapomenutelné zážitky, ale i pěknou hromadu peněz. Svými neotřelými odpověďmi totiž jeho členové vybojují tu nejvyšší možnou výhru, kterou lze v Co na to Češi získat!

V dnešním díle se utká rodina Lysákových a tým Šedivých. Ačkoli to nebude zcela vyrovnaný souboj, své šance budou mít až do poslední chvíle obě skupiny. Jedna z nich nakonec postoupí do finále o neuvěřitelných 300 tisíc.

Co na to češi - 6
(Foto: TV Nova)


V samotném finále to bude pěkně napínavé. Prvnímu z dvojice se sice podaří nastřádat velký počet bodů, druhý soutěžící bude mít s odpověďmi velké problémy. Zachrání ho však poslední odpověd a jeho tým díky tomu vyhraje 300 tisíc!

Sledujte dnešní díl soutěžní show Co na to Češi s Tomášem Matonohou od 17:25 na TV Nova.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář