Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pro všechny milovníky úspěšné novácké krimisérie s milionovou sledovaností vychází speciální vydání časopisu TVmax s názvem KRIMINÁLKA ANDĚL – KŘÍŽOVKY!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky luštění: Křížovkářský speciál Kriminálka Anděl vás zabaví na dlouhé hodiny!

Kriminálka Anděl – Křížovky
zdroj: TV Nova Kriminálka Anděl – Křížovky
aktualizováno 10.09.2018, 18:38 | 10.09.2018, 18:38 | TV Nova

Pro všechny milovníky úspěšné novácké krimisérie s milionovou sledovaností vychází speciální vydání časopisu TVmax s názvem KRIMINÁLKA ANDĚL – KŘÍŽOVKY!

Jak už název napovídá, v křížovkách, luštěnkách a článcích si čtenáři připomenou odvážné kousky hrdinů seriálu i jejich herecké představitele, kteří zavzpomínali na náročné natáčení.

Křížovky Kriminálka Anděl
(Foto: TV Nova)

Časopis přináší i spoustu fotografií z natáčení i zajímavostí ze zákulisního dění a odhaluje finty, které filmaři používali v akčních scénách. A tak si čtenáři můžou znovu vychutnat chvíle plné napětí se svým oblíbeným seriálem – a navíc si užít parádní luštění!
 

48stránkový časopis plný luštění a zajímavého čtení je k sehnání jen za 29 Kč, a to od 12. 9. do 17. 10. 2018!
NEPŘEHLÉDNĚTE:


 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Kriminálka Anděl - IV. řada - HP

V Kriminálce Anděl se objevuje skutečně vrah, který byl za svůj čin popraven. Dobře ho znáte »

Detektivní seriál Kriminálka Anděl Prahu a její přilehlé okolí představuje jako moderní kosmopolitní město, které však má své temné stránky. Podle čeho dostal seriál jméno a jaké jsou jeho největší zajímavosti? ... více»

Kdo je nejlepší český kriminalista?

Kriminálka Anděl v číslech: Kolik rohlíků štáb za dobu natáčení spořádal? To by vás nenapadlo! »

Několikatýdenní výroba masek, stovky vyměněných tužkových baterek, desítky litrů filmové krve, na tisíc použitých kostýmů. Co dalšího ještě o oblíbené Kriminálce Anděl nevíte? Tipnete si, kolik rohlíků štáb za dobu natáčení spořádal? ... více»

Kriminálka Anděl - 3

NEUVĚŘITELNÉ: V Kriminálce Anděl si zahrál i skutečný vrah! Co dalšího jste o seriálu nevěděli? »

Tvůrci oblíbeného seriálu kriminálka Anděl se inspirovali skutečnými kriminálními případy. Aby toho nebylo málo, obsadili do role i skutečného vraha! ... více»