Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někteří herci by kvůli získání role udělali cokoliv. Vypít vodu z vany známé hvězdy? Žádný problém! Co měla Christina Aguilera v plánu?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Bláznivá Christina Aguilera: ´Vypiju vodu z její vany, až se vykoupe!´ Co stálo za nechutným slibem?

Varieté - 8
zdroj: TV Nova Varieté - 8
aktualizováno 10.09.2018, 16:42 | 10.09.2018, 16:42 | TV Nova

Někteří herci by kvůli získání role udělali cokoliv. Vypít vodu z vany známé hvězdy? Žádný problém! Co měla Christina Aguilera v plánu?

Po téměř deseti letech se na televizní plátna spolu se snímkem Varieté vrací hvězdná zpěvačka Cher. Ta prohlašuje, že s charakteristickými rysy Tess se ztotožňuje i ve svém osobním životě. Tess totiž stejně jako Cher zažila okamžiky slávy a lesku, ovšem když se s ní ve filmu diváci setkávají, není na tom zrovna nejlépe. Naštěstí Tess ví, kdy je třeba odejít do ústraní a přenechat slávu jiným. I pro Cher bylo velmi zajímavou zkušeností nebýt hlavní hvězdou filmu.

Varieté - 13
(Foto: TV Nova)

Snímek Varieté zachycuje příběh dívky Ali Rose (Christina Aguilera), která se živí jako servírka v restauraci, ale jejím velkým snem je stát na pódiu a zpívat a tančit. Ali souhrou náhod začne navštěvovat chátrající podnik The Burlesque Lounge, jehož majitelka Tess čelí finančním i uměleckým výzvám. Ali se stává hlavní hvězdou kabaretu a začne se stýkat s bohatým obchodníkem, který chce podnik od Tess odkoupit.... Co má za lubem?

Varieté - 15
(Foto: TV Nova)

Zajímavosti z filmu:

– Prezident společnosti Screen Gems Clint Culpepper osobně přesvědčil Cher, aby roli vzala. Klekl si před ni a řekl jí, že tento film vzít musí. A Cher do toho šla.

– Cher získala Zlatý glóbus 2010 za nejlepší filmovou píseň You Haven´t Seen The Last Of me.
 

– Pro Christinu Aguileru bylo ztvárnění postavy Ali Rose životní rolí. Cher je pro Christinu životním vzorem, dokonce před natáčením přišla se zajímavým slibem, aby roli dostala. „Slíbila jsem dokonce, že klidně vypiju vodu z její vany, až se vykoupe. Udělala bych cokoliv“, přiznává své bláznivé sliby Aguilera.
 

– Ve snímku byla použita více než tunu vážící křišťálová opona, složená z osmdesáti tisíc křišťálů od Swarovského.
 

– Cher zpívala "You Haven't Seen the Last of Me" živě.
 

– Na kostýmy, kdy na sobě měly tanečnice jen křišťálové řetízky, bylo použito asi 250 000 křišťálů v patnácti barvách.
 

Fotografie sedmileté Ali (Christina Aguilera) je skutečným snímkem z dětství slavné zpěvačky a herečky, kde je se svou pravou matkou.
 

– Robert Pattinson, Kellan Lutz a Taylor Lautner byli zvažováni do role Jacka. Postavu nakonec ztvárnil Cam Gigandet, který je stejně jako předchozí jmenování známý ze snímku Stmívání (2008).
 

– Cam Gigandet se kvůli postavě Jacka naučil hrát na klavír


 

  • Varieté - 14
  • Varieté - 12
  • Varieté - 11
  • Varieté - 10
  • Varieté - 9
  • Varieté - 8
  • Varieté - 7
  • Varieté - 6
  • Varieté - 5
  • Varieté - 3

Na romantický muzikál Varieté se můžete těšit v pondělí 10. 9. 2018 od 20:00 nebo v úterý 11. 9. 2018 od 14:05 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


 


 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Fantom Opery

Fantom Opery se vrací: Ve slavném muzikálu zazáří Natálie Grossová a Pavel Vítek »

Garda osvědčených tváří, několik hvězdných nováčků nebo nová choreografie. Tak bude vypadat velkolepý návrat Fantoma Opery, zřejmě nejslavnějšího muzikálu všech dob, do pražské GoJa Music Hall. ... více»

Pomáda - jak herci vypadají dnes - 1

FOTO: Jak se za 40 let změnili Danny a Sandy z Pomády? Jsou pořád neskutečně sexy! »

Kdo by neznal romantický snímek o dvou studentech Sandy a Dannym. Jak se ale hlavní představitelé po 40 letech od natáčení změnili? Podívejte se! ... více»

Mamma Mia - 7

VŠIMLI JSTE SI? Některé scény filmu Mamma mia! byly změněny v postprodukci! Co do nich tvůrci přidali? »

Muzikál Mamma Mia se letos vrátí a stejně tak skupina ABBA! Proč se legendární švédská skupina nevrátila již dříve? ... více»