Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Televizní fenomén je zpět! Jedna z nejsledovanějších pěveckých show světa se vrací na obrazovky televize Nova. Hvězdná porota, mimořádné pěvecké výkony, silné lidské příběhy a pohádková výhra – to bude nový ročník SuperStar, který televize Nova a ...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VIDEO: Fenomenální pěvecká soutěž je zpět! Jak se přihlásit do SuperStar 2018?

Vložit video na:

aktualizováno 27.09.2017, 09:51 | 26.09.2017, 14:14 | TV Nova

Televizní fenomén je zpět! Jedna z nejsledovanějších pěveckých show světa se vrací na obrazovky televize Nova. Hvězdná porota, mimořádné pěvecké výkony, silné lidské příběhy a pohádková výhra – to bude nový ročník SuperStar, který televize Nova a Markíza připravují do vysílání!

SuperStar je první televizní pěvecká show, která pobláznila celý svět a dodnes slaví obrovské úspěchy. Od svého uvedení na obrazovky do současnosti vidělo tento formát celosvětově 460 miliónů lidí a byl vysílán v desítkách zemí. SuperStar objevuje nové pěvecké talenty a divákům představuje jejich dramatickou cestu za vytouženým snem.

SuperStar
(Foto: TV Nova)

Do boje o šanci stát se hvězdou a o finanční výhru se mohou zájemci hlásit už ode dnešního dne na www.superstar2018.cz, kde stačí vyplnit přihlašovací formulář!


Nezpívejte si pro sebe! Ukažte, co ve vás je před miliony diváků! A nezapomeňte, vše, co musíte udělat, je vstoupit do místnosti. Potom už je možné úplně vše!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PUPEK A DREADY aneb proměna reggaemana ze SuperStar! Poznali byste ho dnes?

SUPERSTAR: Podívejte se, jak se dnes daří finalistům první řadySdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
+3
rawistka
Ráda bych se zeptala - kdy skončí čas pro přihlášky a započne průběh soutěže, dík ;-)
-5
lubanlubos
Mužete dát prosím do reklamy na superstar ČESKOU písničku? Děkuji.
lubanlubos 8.10.2017 11:53
-5
Mužete dát prosím do reklamy na superstar ČESKOU písničku? Děkuji.
rawistka 5.10.2017 19:41
+3
Ráda bych se zeptala - kdy skončí čas pro přihlášky a započne průběh soutěže, dík ;-)