Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V SuperStar se porotci snaží vybírat ty nejlepší zpěváky. Bohužel si však musejí vyslechnout i výkony, které občas trhají uši. Podívejte se na ty nejhorší zpěváky a vyberte celkového vítěze Hvězdné pěchoty.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VZPOMÍNÁTE SI NA NĚ? Hvězdná pěchota SuperStar útočí! Zvolte jejího generála. ANKETA

SuperStar - hvězdná pěchota
zdroj: TV Nova SuperStar - hvězdná pěchota
aktualizováno 12.10.2017, 14:51 | 12.10.2017, 14:51 | TV Nova

V SuperStar se porotci snaží vybírat ty nejlepší zpěváky. Bohužel si však musejí vyslechnout i výkony, které občas trhají uši. Podívejte se na ty nejhorší zpěváky a vyberte celkového vítěze Hvězdné pěchoty.

Televizní fenomén je zpět! Jedna z nejsledovanějších pěveckých show světa se vrací na obrazovky televize Nova. Hvězdná porota, mimořádné pěvecké výkony, silné lidské příběhy a pohádková výhra – to bude nový ročník SuperStar, který televize Nova a Markíza připravují do vysílání.

SuperStar - hvězdná pěchota
(Foto: TV Nova)

Nejprve se ale připomeňte zpěváky, kteří baví diváky do dnes. Čeká vás přehlídka neumětelů, kteří si vysloužili nominaci do Hvězdné pěchoty. Podívejte se na jejich pověstných „pět minut slávy“.

První série Česko hledá SuperStar (2004)
Tisíce, ne-li miliony lidí mají doteď v paměti Annu Gleisnerovou, tedy Aničku Dajdou, která se coby devatenáctiletá dívka zapsala do povědomí svým výjimečným přednesem písně Thank you od americké zpěvačky Dido. Tehdy v roce 2004 předstoupila před ostrou porotu talentové soutěže Česko hledá SuperStar a zaujala nejen neotřelým vystoupením, ale i chováním.

Kdo by si nepamatoval na Štěpána Turka, který zazářil v Hvězdné pěchotě soutěže SuperStar. S hitem Stávka dýdžejů si získal tisíce fanoušků. Dnes je z nějale žena říkající si Olívie! Více o tom najdete ZDE!


Druhá série Česko Slovenská SuperStar (2011)
Nejzářnější pěchota byla v roce 2011. Podívejte se na tváře, které můžete znát z minulých talentových soutěží. Štefan Lukač byl generálem Hvězdné pěchoty už v několika ročnících Česko Slovenské SuperStar.


Roman Klimčík
se porotou nenechal vůbec zastavit a svůj song dozpíval do konce.


Ke zpěvu patří i tanec. Naprosto neotřelou choreografii k italskému romantickému songu předvedl František Ilčišin.


Juryj Martynov dostal od Rytmuse 100 euro – tedy jednu tisícinu celkové výhry, aby už nikdy nezpíval.


Lukáš Faltýnek vsadil na jistotu a před porotu předstoupil s Mrazíkem.


Stanislav Zitterbart přišel ke castingu, protože „chtěl zjistit, jestli umí zpívat, jak mu všichni říkají.“ Teď už to ví – neumí.


Zpěv Martina Dvořáčka ocenil Palo Habera slovy „teplý dech“.


Marek Osadník před porotou předvedl "tanec svatého Víta" a ještě se u toho chytal za rozkrok. „Ty jsi dokonalý prů*er,“ ocenil jeho zpěv Habera.


Na castingu se několikrát objevil i Michael Šalamon, pokaždé se dostal alespoň do pěchoty.


Dušan Balog byl už na čtyřech castinzích, Habera ho nazval inventářem soutěže. V roce 2011 to dotáhl alespoň do Hvězdné pěchoty.


V pěchotě můžete hlasovat i pro romantičku Barboru Dubinovou, která se stihla sama hodnotit rovnou při zpěvu.


Když sladíte svou vizáž a zpěv, porotu zaujmete zcela jistě. To se povedlo Tomášovi „Barbarovi“ Konečnému. Ten se do pěchoty dostal i když byl později viděn i v Divadle.


Rada pro účastníky dalších castingů. Před porotou si nenasazujte sluchátka a hlavně nezavírejte oči. Porotci jsou totiž zlomyslní a tohle je voda na jejich mlýn. Přesvědčil se o tom Miloš Milan Hladík.


Láska je krásný cit. Je smůla, když se před castingem rozejdete. Bývalé přítelkyni Michala Skřivánka se snad ani nelze divit. Habera Michalovi doporučil dívkám nezpívat, jinak se s ním rozejde každá.


Veronika Pelcová si vybrala písničku z Krysaře a chtěla vědět zda má na to stát se zpěvačkou. Nemá.


Podívejte se také na ty, kteří vypadli ještě dříve, než se před porotou stačili rozezpívat. Jejich rekordmanem se stal Oto Neupauer, který se do pěchoty probojovat nejdelším mlčením. Ovšem tento rekord překonal Robert Müllner, který se řídil heslem: „Kdo uteče, vyhraje!“


Nikolas Kárász
na to šel od lesa. Když už neumí zpívat, tak se bude na porotu alespoň smát.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Fenomenální pěvecká soutěž je zpět! Jak se přihlásit do SuperStar 2018?

Anketa
Kdo má největší šanci stát se generálem celé historie Hvězdné pěchoty?
16 hlasů
Štefan Lukač
4 hlasy
Roman Klimčík
3 hlasy
Juryj Martynov
4 hlasy
Marek Osadník
3 hlasy
Dušan Balog
12 hlasů
Tomáš Konečný
3 hlasy
Oto Neupauer
114 hlasů
Anička Dajdou
11 hlasů
Štěpán Turek
Hlasovalo 189 lidí
 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář