Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Novinky

ZÁBAVA PRO CELOU RODINU: Oblíbená vědomostní hra Dobyvatel je i v deskové podobě!

aktualizováno 09.11.2018, 13:03 | 08.11.2018, 19:05 | TV Nova

Pro každého, kdo se do této jedinečné hry pustí, je připraveno 1 200 otázek včetně odpovědí z oblastní všech lidských činností a je určena pro tři hráče nebo týmy od 12 do 99 let.

Jak se Dobyvatel hraje? Dle fáze hry (obsazování, nebo dobývání) musíte správně odpovídat na tipovací otázky (tady odpovídáte vždy kladnou číslicí, kdo se trefí, nebo je nejblíž, vyhrává a získává území) nebo otázky s výběrem správné odpovědi (máte na výběr ze čtyř odpovědí A-B-C-D). Odpověděli jste správně? Území je vaše!

Dobyvatel
(Foto: TV Nova)

Velmi napínavou částí hry je u obou variant zničení soupeřovy základny. Pokud zvládnete odpovědět správně na otázky, srovnáte se zemí soupeřovu základnu a zároveň v jednom okamžiku získáte všechna jeho území.

Dobyvatel
(Foto: TV Nova)


Čekají na vás otázky ze zeměpisu, biologie/chemie, umění, matematiky/fyziky, historie, sportu, literatury/mytologie, všeobecného přehledu, životního stylu a zábavy. Hra je určena pro tři hráče nebo tři týmy ve věku 12 – 99 let.

Hra je k zakoupení na prodejnách Bambule  a Sparkys.

Chcete-li vyzkoušet více variant této kvízovo strategické hry, navštivte dobyvatel.nova.cz.Vložit komentář