Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Novinky

NHL v Praze - František Kučera

Na to člověk musel mít odvahu. František Kučera odešel do Chicaga až po revoluci »

Ne každý měl za minulého režimu možnost rozvíjet svůj talent a kariéru. Jedním z těch, kteří museli počkat na otevření hranic, byl i František ... Celý článek»
Snídaně s Novou - Marek Ztracený

Lituji, že se naše cesty nepropojily dříve. Marek Ztracený zavzpomínal na Karla Gotta »

Do Snídaně s Novou zavítal dnes ráno Marek Ztracený. Ten si se smutným úsměvem na rtech připomenul jednu z nejvýznamnějších spoluprací své kariéry – ... Celý článek»
Karel Gott - Snídaně s Novou

Karel Gott nikdy neztrácel humor. Ješitné moderátory vtipně odpálkoval! »

Karel Gott byl jistě mistr svého řemesla, tedy zpěvu. Před pár lety se ale ve Snídani s Novou ujal i místa šéfkuchaře a byl vyzván, aby ohodnotil ... Celý článek»
NHL v Praze - Jakub Voráček v dresu Philadelphie

Jakub Voráček to nebude mít lehké! Chicago přijede s největšími hvězdami »

Již 4. října se v rámci NHL Global Series v O2 aréně představí českým fanouškům týmy Chicaga Blackhawks a Philadelphie Flyers. Na ledě se objeví i ... Celý článek»
NHL v Praze - hráči Chicaga

Nejdrsnější tým NHL míří do Prahy! Dočkají se pražští fanoušci bitky na ledě? »

Evropští nadšenci do hokeje mají zase o důvod více k radosti. NHL míří do Prahy a divákům se představí týmy Chicaga Blackhawks a Philadelphie Flyers. ... Celý článek»
Karel Gott a Martin Dejdar

Mistrovo poslední sbohem: Takhle tenkrát zaválel v Tvojí tváři! Připomeňte si jeho vystoupení »

Na závěr finálového večera třetí řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas předvedl svou show dnes zesnulý Karel Gott. Tohoto hosta opravdu ... Celý článek»
Karel Gott - 2019

Změna ve vysílání: TV Nova mimořádně uvede dokument o Karlu Gottovi »

Smutná zpráva dnes ráno zaplavila celé Česko. Napříč generacemi oblíbený zpěvák Karel Gott zemřel. Na jeho počest TV Nova mimořádně zařadí do ... Celý článek»
DJKT Elizabeth - 1

Divadlo J. K. Tyla připravuje premiéru celosvětově úspěšného muzikálu Elisabeth »

Na závěr listopadu připravuje soubor muzikálu DJKT první české uvedení výpravného muzikálu Elisabeth. Celosvětově úspěšné dílo prestižních evropských ... Celý článek»
Mirai Arigato - 1

Album Arigató nezná žánrové hranice »

Druhá deska skupiny Mirai překvapí svou žánrovou rozmanitostí. Při přípravě novinky Arigató nedrželi hudebníci z Frýdecka-Místecka svou kreativitu na ... Celý článek»
Stopařův průvodce po galaxii

TOP ZAJÍMAVOSTI Stopařova průvodce po galaxii: Kontroverzní změny naštvaly fanoušky! »

Byť na filmu spolupracoval i autor předlohy, oproti knižní předloze došlo ke vcelku výrazným změnám, které někteří fanoušci přijímali s rozpaky. Co ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 28 další