Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Novinky

Případ mrtvého nebožtíka: Miroslav Táborský

Šok při natáčení nové české komedie Případ mrtvého nebožtíka: Kdo zapomněl zabrzdit auto? »

Zbrusu nová komedie Případ mrtvého nebožtíka, která vstoupí do kin na začátku příštího roku, bude hvězdně obsazená. V hlavních rolích se objeví ... Celý článek»
Román pro muže - 21

Film Román pro muže vznikal za překvapivých okolností. Jakou roli při tom sehrál Miroslav Donutil? »

Román pro ženy se dočkal pokračování v podobě Románu pro muže… Nebo ne? Pojďte s námi odhalit, jak to bylo ve skutečnosti se vznikem hořké komedie, v ... Celý článek»
3Bobule: Tereza Voříšková

Natáčení snímku 3Bobule je v plném proudu. Herci prozradili, na co se můžete těšit »

Tereza Voříšková, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer, Miroslav Táborský a další se opět sešli při natáčení třetího pokračování filmu Bobule. Od první ... Celý článek»
Život ve hvězdách - Marek Ztracený 2

SOUTĚŽ o vstupenky na koncert Marka Ztraceného do pražské O2 areny »

Oblíbený zpěvák a skladatel Marek Ztracený odehraje v únoru příštího roku v pražské O2 areně svůj životní koncert. A vy můžete být u toho. Soutěžte s ... Celý článek»
Margot Robbie - 3

Psycho na place! Herci z filmu Sebevražedný oddíl dostávali od Jokera nechutné dárky »

Skvělý herec se musí umět vžít do charakteru své postavy a pochopit její chování a zvyky. Jenže mít takto rozdvojený život není jen tak. Své o tom ví ... Celý článek»
2Bobule - Postránecký

Střízliví během natáčení 2Bobulí? Ani náhodou! Vypilo se ohromné množství alkoholu »

Všichni si jistě pamatujeme film 2Bobule s krásnou Terezou Voříškovou coby Klárkou. Jaké zajímavosti z natáčení této české klasiky opravdu stojí za ... Celý článek»
Inna Puhajková

LIVESTREAM s půvabnou moderátorkou: Na vaše dotazy bude odpovídat Inna Puhajková! »

Populární moderátorka a modelka Inna Puhajková bude dnes od 14:00 odpovídat na dotazy diváků televize Nova. Zapojit se můžete i vy! Inna moderuje ... Celý článek»
Milenky - Antonia Lišková

Stará láska nerezaví! Kdo Kristínu překvapí nečekaným vyznáním? »

Ve chvíli kdy Kristína odešla z práce, ji Viliam nabídnul pomoc. Díky tomu mohla nadaná lékařka začít pracovat ve státní nemocnici. Oddělení šéfuje ... Celý článek»
Milenky - Zuzana

Manželství bez sexu? Zuzana svou nabídkou Petera šokuje! Jak zareaguje? »

Jak zachránit krachující manželství? Na to se snaží přijít Zuzana, která se nedopustila nevěry jen jednou a teď své manželství ohrožuje nanovo. I ... Celý článek»
2305130

Míša řeší nedostatek finančních prostředků. Co se hrdinka Milenek rozhodne udělat? »

Společné sestěhování sice mělo ulehčit jejich rozpočtu, ale i tak Míša zjišťuje, že další peníze budou potřeba. Viktor totiž posílá velký obnos peněz ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 35 další